Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Arabistan Sohbet, Arabistan Chat, Arabistan Sohbet Mobil

Arabistan Sohbet, Arabistan Chat, Arabistan Sohbet Mobil
Sponsor Reklamlar

Teşekkür Ederim Öğretmen Mesajları: Öğretmenimizin katkısını telafi etmenin bir yolu yoktur, ancak onlara teşekkür ederek minnettarlığımızı gösterebiliriz. Bazen ebeveynlerimiz de öğretmenlere teşekkür etmek ister, çünkü iyi bir öğretmen bir ebeveynin asla olamayacağı her şeydir. Burada, en çok teşekkür eden öğretmenlerden oluşan bir galeri oluşturuyoruz. İki bölümden birincisi öğrenci, diğeri ebeveynler adına olan dilek ve selamlar. Elbette bu Teşekkür Ederim mesajları, dilekleri ve selamları yüzlerine bir gülümseme getiremeyecek kadar iyidir. tr sohbet / geveze sohbet / mynet sohbet

  • Teşekkür Ederim Öğretmen Öğrencilerden Mesajlar
  • Velilerden Teşekkür Ederim Öğretmen Mesajları

Teşekkür Ederim Öğretmen Öğrencilerden Mesajlar

Hedefime ulaşmak için birçok yolum vardı, ama bana doğru olanı gösterdin. Bunu yalnızca bilge bir öğretmen yapabilir. Sana gerçekten müteşekkirim!

Bana sadece yaşamda neyin iyi olduğunu öğretmedin, aynı zamanda yaşamda iyi yapmam için bana ilham verdin. Sen harika bir öğretmensin ve iyi bir insansın. Hayatımı geliştirmeye katkınız için teşekkür ederim.

Sen benim için bir öğretmenden daha fazlasısın. Sen benim için harika bir akıl hocası ve inanılmaz bir arkadaş oldun. Böyle harika bir hocaya sahip olduğum için minnettarım. Herşey için teşekkürler!

Derslerine katılmak her zaman bilgi ve bilgelik dolu bir okyanusa derin bir dalış yapmak gibiydi. Sen gelmiş geçmiş en iyi öğretmensin! Teşekkür ederim!

Beni olduğum için kalbimin altından teşekkür etmek istiyorum. Katkınız olmasaydı, tam bir erkekten daha azını hissederdim. Teşekkür ederim! Öğretmen.

Okul hayatındaki hatıralarım sınıftaki akıllı konuşmalar olmadan tamamlanmadı. O günleri gerçekten çok özlüyorum. Harika bir öğretmen olduğun için teşekkürler!

Sen olmasaydın, kaybolmuş olurduk. Bize rehberlik ettiğiniz için teşekkür ederiz öğretmen, bize ilham verin ve bize bugünkü durumumuzu yapın.

Beni her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya zorladığınız için teşekkürler. Bana öğrettiğin hem akademik hem de yaşam derslerini hatırlayacağım.

Öğretmenim olduğun ve beni doğru yaşam yoluna yönlendirdiğin için teşekkür ederim. Size minnettarım öğretmenim!

Öğretmen olmak kolay değildir, bu yüzden size bildirdiğiniz tüm zor işleri takdir ettiğimi bildirmek istiyorum. Harika bir yıl için teşekkür ederim.

Sınıfın, her gün gelmek zorunda kalmayacağım tek sınıftı. Parlak bir yer olduğunuz ve okulda sabırsızlıkla beklediğiniz bir şey olduğunuz için teşekkür ederiz.

Öğrenmek için harika bir ortam yarattığımız ve kendi düşüncelerimizi ve düşüncelerimizi ifade etmemiz için teşvik edildiğimiz için teşekkür ederiz.

Herhangi bir teşekkür yeterli olmaz… Bu yüzden, sadece dileklerimi iletiyorum… Geleceğim senin yüzünden daha parlak.

Dersinden gerçekten zevk aldığımı bilmeni istedim. Sınıfın eğlenceliydi ve senden çok şey öğrendim. Keşke bütün öğretmenlerim de senin gibi olsaydı. Çok teşekkür ederim.

Sana bir öğretmen olarak sahip olmanın en iyi yanı, hayatımın geri kalanında öğrendiklerimden yararlanacağım. Bana yaşam için bilgi ve beceri kazandırdın.

Keşfedin: Mutlu Öğretmenler Günü Mesajları 2019

Sınıfında çok şey öğrendim, çünkü olayları net bir şekilde açıklamak için ekstra zaman aldın. Bana ihtiyacım olan ekstra yardımı verdin. Bana zaman ayırdığın için teşekkür ederim.

Bay Bayan. _______, Bana öğrettiğin en önemli şeyler sınıf materyali dersleri değil, öğrettiğin hayat dersleriydi. Sen benim için harika bir akıl hocası ve rol modelisin.

Seni yılın öğretmeni için aday gösterebilseydim, yapardım. Bu sömestr / yıl malzemeyi öğrenmeme yardımcı olacak çok özel şeyler yapmak zorundaydınız.

Sıkı bir öğretmen olsanız ve bizi yüksek standartlarda tutsanız bile, sınıfınızdan öğrendiğim diğer sınıflardan daha fazla şey öğrendiğimi biliyorum. Beni elimden gelenin en iyisini yapmaya zorladın ve şimdi bunun için daha iyiyim.

Her zaman söylemeyebilirim. Ama ne zaman söylesem onu ​​kastediyorum. Benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim öğretmenim.

Seni bir öğretmen olarak görmek gerçekten çok zevkliydi. Sizden çok şey öğrendim ve ders sırasında hiç sıkılmadım. Yaptığın her şey için ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirdiğin için teşekkürler.

Sen sadece bir öğretmen değilsin. Aynı zamanda bir akıl hocası ve arkadaşsınız. Benim için yaptığın her şey için teşekkürler.

Seni sadece sahip olduğum en iyi öğretmen değil, aynı zamanda sahip olduğum en iyi rehber olarak görüyorum. Çok teşekkürler!

Sen benim için büyük bir etkiye sahip olacaksın ve olmaya devam edeceksin. Yaptığınız harika çalışma ve gençlerin hayatlarında öğretmenlik yapabileceğiniz büyük etki için teşekkür ederiz.

Bize rehberlik ettiğiniz, ilham verdiğiniz, bugün olduğumuzu yaptığımız için teşekkür ederiz öğretmen.

Senin gibi öğretmenlerin öğrencileriniz için fedakarlık yaptığını biliyorum. Sen iyilerden birisin! Saygıdeğer öğretmenim teşekkür ederim!

Diğer öğretmenlerin çoğu, öğrencilerinize sizin tarzınıza bakmaz. Öğrencilerinize gerçekten değer verdiğiniz ve ne zaman yanlış bir şey olduğunu bildiğiniz için teşekkür ederiz. Sen sadece bir öğretmenden daha fazlasısın.

Devamını oku: Öğretmene Veda Dilekleri

Seneye öğretmenlik yapmayı özleyeceğim. Dersini gerçekten çok sevdim. Yaptığın her şey için teşekkürler.

Özel bir öğretmen gibisi yok, senin kadar özel bir öğretmen yok. Teşekkür ederim!

Muhtemelen hayatımda ailemin hemen arkasındaki en etkili üçüncü kişisin, çünkü bana iyi sorular sormayı öğrettin, asla pes etmedin ve öğrenmeyi asla bırakmadın. İçimde burs duygusu uyandırdın ve bana eğitimimin ne kadar önemli olduğunu gösterdin.

Velilerden Teşekkür Ederim Öğretmen Mesajları

Çocuk yetiştirmek zordur. Fakat onu iyi ve akıllı bir insan olarak yetiştirmek daha da zor. Yardımın olmadan, benim için hiçbir zaman mümkün olmadı. Kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim!

Senin gibi bir öğretmen bu dünyadaki en yüksek ödülü hakediyor. Hassasiyetle hassas bir zihni nasıl şekillendireceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Bir ebeveyn olarak, çocuğum için yaptıklarınız için daima minnettarım!

Her evde, senin gibi bir öğretmen olmalı. Gelecekteki neslimiz, sizin gibi rehberlik yapacak öğretmenleri varsa daha iyi, daha akıllı ve daha akıllı olacaktır. Çocuğuma iyi bir rehber olduğun için teşekkür ederim.

Değerli bilgeliğinizi çocuklarımla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Geleceğinin doğru ellerde güvende olduğunu bilmek beni mutlu ediyor. Onlara harcadığınız zaman için teşekkür ederiz.

Keşfedin: Mutlu Öğretmenler Günü Dilekleri 2018

Hiç bu kadar sabırlı ve destekleyici bir öğretmen tanımadım. Çocuklarımın derslerinde harika olmasının nedeni sizsiniz. Kimseye daha minnettar kalamam. Tüm destekleriniz için teşekkür ederim!

Çocuklarım üzerinde her zaman büyük bir etki yaptınız. İlham almak için hep sana bakarlardı. Sen gerçekten harika bir öğretmensin. Katkınız için çok teşekkür ederim.

Çocuğumu eğitiminde en üst seviyeye çıkarmaya teşvik ettiğiniz için teşekkür ederiz! Çok kutsandın.

[Çocuğun Adı] geleceğini olumlu yönde şekillendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Teknoloji gelişmeye devam edecek, ancak hiçbir şey öğretmenin ilham verici sözlerinin gücünü değiştiremez.

Sevgili hocam, şükran dilekleri, tarafınızdan ebeveyninize ulaşır. Oğlumun senin gibi başarılı bir eğitimciye sahip olmasına çok sevindim.

Harika bir öğretmen olduğun için teşekkürler, [Çocuğun Adı] harika bir yıl geçirdi ve sınıfın hakkında konuşmayı bırakamıyor.

Google, Wikipedia, Wiki nasıl, Onyedi ve Ansiklopedi, sizin gibi harika öğretmenler nedeniyle çocuğumuzun hayatında hiçbir yere sahip değil. Çocuğumuzun tek elden yardım hattı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Çocuğumun geleceğini daha iyi hale getirip geliştirdiğiniz için teşekkür ederiz öğretmenim. Ebeveynlerin bu dileği, minnettarlığımı göstermeniz için hediyelerle geliyor.

Bu yıl [Çocuk Adı] ve davranışındaki gelişmeleri kesinlikle farkettik. Başarılı olmasına yardımcı olmak için zaman ve çaba gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yaptığın şeyler için çok teşekkür ederim! Yaptıklarını yapabilecek hiç kimse hayatta değil. Çocuklarımızı önemsedin, kanatlarını kabarttın. Onlara iyi dersler ve harika şeyler öğrettin. Yaptıkların için çok teşekkür ederim.

Ben, sizin sevgili öğrencinizin ebeveyni, kızımın eğitiminde gösterdiğiniz çaba ve emeğiniz için yürekten teşekkür ediyorum. Çalışmalarında yalnızca senin yüzünden çok gelişti.

Okul senin içinde bir öğretmen buldu, ama çocuğumuz senin içinde bir kahraman buldu. Teşekkürler.

Bir öğretmenin alabileceği en büyük iltifat, bir öğrencinin eve gittiğinde ve “Anne okulda harika bir gün geçirdim” dediğinde çocuğumuz bunu her gün yapar. Teşekkürler.

Bu yılki tüm çalışmalarınız için teşekkürler. [Çocuğun Adı] sınıfınızı neden bu kadar çok seviyor, hasta ve cesaretlendirdiniz ve [Çocuğun Adı] derslerinizle bu kadar çok şey öğrendi. İyi çalışmaya devam et.

Devamını oku: Öğretmenler İçin Emekli Dilekleri

Sözlerin çocuklarımızın geleceklerini aydınlatan kıvılcımlar. Teşekkür ederim.

Bir ebeveyn olarak, öğretmene herkese eğitim verme konusundaki saygın çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Değerli bilginiz ve içgörü, müşterilerimize çok yardımcı oldu.

Çocuğumuzun aldığı eğitim türüne bir fiyat etiketi koymak imkansızdır, çünkü öğretmen olarak rehberliğiniz gerçekten paha biçilmezdir. Teşekkür ederim.

İyi bir öğretmen bir ebeveynin asla olamayacağı her şeydir. Bir olduğun için teşekkürler.

Her okul gününde [Çocuğun Adı] ‘na getirdiğiniz neşe için teşekkür eder, her zaman yüzünde kocaman bir gülümsemeyle eve gelir.

Çocuklar nihayet kitaplarda okuduklarını unuturlar ancak bir öğretmenin ne kadar harika olduğunu her zaman hatırlarlar. Sadece olduğun için teşekkürler.

Ebeveynler için çocuklarına okulda olduğu gibi aynı miktarda sevgi ve bakım verildiğini bilmekten daha tatmin edici bir şey yoktur. Bir ton teşekkürler.

[Adının] akademisyenlerini ve yaşam becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için yaptıklarınız için teşekkür ederiz. Ona harcadığınız tüm çabalar için minnettarız.

Ebeveynler biz muhasebeciler, bilim insanları, doktorlar ve mühendisler olabiliriz – fakat ülkenin gelişimine hiçbir şey öğretmenler tarafından yapılan fedakarlıklardan daha fazla katkıda bulunmuyor. Teşekkür ederim.

Bir zamanlar içe dönük çocuğumuzun kişiliği, güzel bir bahçıvan tarafından sizin gibi bir öğretmen biçiminde gösterildiğinden beri güzel kokulu bir çiçek gibi açıldı. Teşekkürler.

İyi bir öğretmen, bir öğrenci gibi düşünebilen, ebeveyni gibi görünen ve patron gibi davranabilen bir kişidir. Siz patronumuz çocuğumuzun sahip olduğu için şanslı. Teşekkürler.

Çocuklarımız hayatın tüm olumsuz etkilerinden korunuyor, çünkü sizin gibi öğretmenler sevgilerini bir tonda yıkıyor, sadece onslara değil. Teşekkürler.

Beğenebilirsiniz: En İyi Teşekkür Kartı Mesajları

Öğretmenler Filler olarak adlandırılmalıdır, çünkü çocuğun hayatındaki tüm boşlukları ve yarıkları doldururlar. Çocuğumuzun hayatını yuvarlatıp tamamladığınız için teşekkür ederiz.

Söylediğin her kelime, aldığın her ders, not aldığın her kağıt – hayat değiştirmeye devam ediyor. Çocuklarımız için harika bir öğretmen olduğun için teşekkürler.

Kendi gönlünüzce yazmak için bu yazıdaki fikirlerinizi alın, teşekkür öğretmeninize teşekkür etmek için teşekkür mesajı veya not alın. Tüm öğretmenler, öğrencileri onlara baktıklarında ve öğrettikleri gibi olduklarında onu severler.

Sponsor Reklamlar

30 Nisan 2019 - 13:00

MaviNehir

116 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli