Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bhutan Sohbet, Bhutan Chat, Bhutan Sohbet Mobil

Bhutan Sohbet, Bhutan Chat, Bhutan Sohbet Mobil
Sponsor Reklamlar

Yeni Yılınız Kutlu Olsun sezonu evli çiftler için en romantik günlerden bazıları. Bu anlar ikisi için de çok özel. Aslında bu, yoğun yaşamda birbirine yakın olmanın bir yoludur. Ayrıca mutlu yıllar, sevdiklerinizin sizden daha fazlasını beklediği bir fırsattır. Böylece, size özel yeni yıl aşk dileklerinizi sevgili eşinize veya eşinize iletecek olan karınız ve karınız için romantik yeni yıl mesajlarının güzel bir derlemesini getirdik. Karı koca için tüm bu romantik yeni yıl mesajlarının özel duygularla dolu olması ve sevgi dolu insanınız için kalbinizde tuttuğunuz gerçek aşkınızı kesinlikle ifade etmesi garanti edilir. Sevgili eşinize veya eşinize olan sevginizi ortaya çıkarmak için bir ziyaret yapın. kalbim sohbet / kalbim chat / kalbim sohbet mobil

Kocası İçin Romantik Yeni Yıl Mesajları

Mutluluk, yılın son gecesini seninle geçirmek. Varlığınız herkesin en büyük nimeti. Muhteşem kocama mutlu yıllar!

Sen benim en büyük hayalim ve hayattaki en büyük umudumsun. Sen ihtiyacım olan her şey ve aradığım her şeysin. Yakışıklı kocama mutlu yıllar diliyoruz!

Sorumlu bir koca ve sevecen bir sevgili olduğun için teşekkürler. Sen her zaman benim için teksin ve her zaman olacaksın. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Bilmeni isterim ki, her zaman benim için mükemmel bir koca oldun. Aşkım ve ilgin yüzünden hayatım cennet gibi geliyor. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Nerede, nerede veya uzakta olduğunuzun önemi her zaman kalbimde olacaksınız. Bir yılın başlangıcı mı yoksa yılın sonu mu! Sana mutlu yıllar dilerim!

Bir yıldız gökadası bile gözlerinizin derinliğini karşılaştıramaz. Seni seviyorum canım kocam! Yeni yıl için çok mutlu bir başlangıç ​​yapın!

Sen Her Yıl Evlenebileceğim Bir Adamsın, Seninle Olmaktan Asla Pişman Olmadığım Ve Bu Yıl Beni Karınız Olarak Daha Fazla Gururlatacağınıza Söz Veriyorum. Sevgili koca / kocama mutlu yıllar.

Hayat sensiz yaşamaya değmez. Beni tamamlıyorsun. Seni çok seviyorum. Sevginizle beni kutsadığı için Tanrı’ya teşekkür ederim.

Karı koca olduğumuz günden beri, her Yeni Yılı mutluluk ve şükran günü ile selamladım. İşte başka bir yıl.

Bir zamanlar bir erkek arkadaş, şimdi bir koca. Mutlu yıllar, sevgilime bayılıyorum.

Sevginiz, tatlım, beni açgözlü kıldı ve şimdi sizden her zaman yanımda olmanızı ve bu yeni yılı başka bir etkin yıl yapmanızı istiyorum.

İhtiyacınız Olabilir: Koca İçin Aşk Mesajları

Senin için ne hissettiğimi tarif edecek kelimelerim yok. Her geçen gün senin aşkınla daha da derine düşüyorum. Seninle geçirdiğim her an bir rüya gibi geliyor. Sana deli gibi aşığım.

Artık hayatımda sana sahip olduğumdan, her yıl mutlu ve sarsıcı olacağını biliyorum. Mutlu yıllar sevgili koca!

Bu Yeni Yıl, bağımızın daha da artması, farklılıkların kesirlere indirgenmesi ve hayatımızın barış ve uyumla dolu olmasını diliyorum.

Zamanlar ve mevsimler değişmeli. Ama sana olan aşkım sevgilim sonsuza dek yaşayacak. Seni tüm hayatım boyunca seveceğim ve saygı duyacağım.

Güven, sevgi ve mutluluk, geçtiğimiz yıllarda bana verdiğiniz üç harika armağan. Umarım sonsuza kadar birlikte kalmak istediğim dileğimin gerçekleşmesini sağlamak için bu yeni yılda bile bu hediyeleri sunmaya devam edersiniz!

Bir dilek tutmam gerekseydi, gözlerimi kapatırdım ve gökten parlayan parlak bir yıldız yapmamı isterdim ve yanımda minik olanı. Bu şekilde aşkımız, bu dünyada artık yokken bile ölümsüzleşecek.

Bu Yeni Yılı seninle kutlamaktan çok mutluyum. Beraber daha yakın olmamızdan başka bir şey istemem. Size mutlu dileklerimle!

Aşkımız bir çiçek gibidir. Güzel, parlak, ilahi, şefkatli ve saf. Seninle olduğum için çok mutluyum.

Beni tamamlayacak birini hayal ettim – Gözlerimi açtım, seni hayata adım attığını görmek için hayalimi gerçekleştirdim. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Kutsal Evlilik bizi bir arada tutacaksa, birbirimize olan sevgimizin ve şefkatimizin gitmemize asla izin vermeyeceğinden emin olacağız. Seni bütün kalbimle seviyorum sevgilim koca!

Yeni Yıl devreye girerken sevdiğim adamı öpmeyi hep hayal etmişimdir. Rüyalarımı gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim.

Bana yeni bir hayat pompalamış gibisin. Tamamen farklı bir insan gibi hissediyorum. Kendim hakkında kendime daha çok güveniyorum. Hayatıma girip onu çok harika bir şeye dönüştürdüğün için çok teşekkür ederim.

Eş İçin Romantik Yeni Yıl Mesajları

Sonunda yaşam için birbirimizle birlikte olmak için çok uğraştık. Bugün, her an çok ödüllendirici görünüyor ve birlikte yaşam çok huzurlu görünüyor. Mutlu yıllar diğer yarım!

Geçen sene bana verdiğiniz tüm sevgi, mutluluk ve özel anlarınız için teşekkür ederim! Gelecek yıllarda senin için aynısını yapmama izin ver.

Bu yıl herhangi bir hediye istemiyorum çünkü zaten en değerli hediyeye sahibim. Bu sensin canım! Sen hayatımın en değerli hediyensin. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Her gün hayatımda olduğun için şükretmen için bir sebep. Bilmeni isterim ki hayatta en iyi şeyimsin. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Kalbimi çalmakta çok iyiydin ve ben de hırsızı yakalamakta çok iyiydim. Sonunda böyle sonuçlandığım için mutlu hissediyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!

İşte hayatımın pastasındaki vişneli karıma tatlı ve daha güzel bir yıl geçirmek dileğiyle.

Yeni yılım mutlu çünkü hayatımdasın, benim rock, sevgilim ve kendime güveniyorsun. Benim karım olduğun için çok mutluyum. Geçmişi yeniden yaşayabilirsem, seni karım yapmak çok uzun sürmezdi.

Yeni Yılım, kalbimin anahtarını tuttuğunuzdan beri daha parlak ve mutlu olacak ve aidiyetinizi her zaman özenle idare edeceğinizi biliyorum.

Ay yokken beni yönlendir, Arkadaş yokken beni destekle. Kaybolduğum zaman tut beni, Her zaman olduğu gibi beni sev. Dünyanın en iyi eşine güzel bir Mutlu Yıllar dilerim.

Dünyadaki tüm kelimeler, aramızda paylaştığımız şeyi tarif etmekte başarısız olur. Söyleyebileceğim tek şey, beni daima sonsuza dek aynı şekilde sevmek. Seni seviyorum.

Tanrı yeryüzüne gelemedi ve bu yüzden bana bakması için senin gibi tatlı bir melek gönderdi. Gelecek yılı meleksel yollarınla ​​daha güzelleştir, tatlım.

Sonsuza dek ve daima senin yanında olacağına söz veriyorum. Seni seviyorum. Bizi hiçbir şey ayıramaz. Seni ve mutlu yillar seni seviyorum

Daha Fazlasını Keşfedin: Eş İçin Aşk Mesajları

Benim varlığımın sebebi sensin ve gücüm sensin. Etrafınızdaki herkese bakmakla meşgul olmadan önce, sizi kucaklamak, size tapmak ve güzel bir yeni yıl diliyorum.

Bu Yıl Sona Erdi Ve Siz Hala Oradasınız. Yıllar Gelip Gitse de Sevginizin Sonsuza Kadar Olduğunu Biliyorum. Bunun için teşekkür ederim. Yeni Yılınız Kutlu Olsun Sevgili Eşim.

En sevdiğin arabayı sürmeme izin verdiğin, günden güne bulaşık yıkadığım, tırnaklarımı boyadığı ve bana prenses gibi davrandığın için teşekkür ederim. Ama hepsinden önemlisi, benimle evlendiğin ve olduğum kişi için beni sevdiğin için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

Bana hayatın tüm zorluklarına dayanma cesareti veren eşim için, ellerimi sıkı tutması için daha fazla güç veren bir Yeni Yıl diliyorum.

Sevgili eşim, yeni yılın yeni bir şafak vakti ile ilişkimizi daha derin ve verimli bir hale getirmesi için dua ediyorum. Tüm sevgi ve yeni yıl dileklerini müreffeh bir yeni yıl için gönderiyorum.

Dünyadaki tüm hazineler ve lüksler, orada olmadan sensiz bir şey ifade etmez. Sen benim hayatımın mücevherisin. Seni seviyorum.

Sana her baktığımda sadece kendime gülümsüyorum ve ‘Kesinlikle daha iyisini yapamazdım’ diye düşünüyorum. Sen olduğun gibi mükemmelsin. Seni seviyorum ve mutlu yıllar tatlım!

Bu Yeni Yıl, bilmenizi isterim ki, zamanın ellerini geri döndürebilirsem, tekrar tekrar karım olmanı seçerdim.

Beni her zaman her zaman ihtiyacım olan tek kişi olduğun gibi umutsuzluk, yalnızlık ve kuşku ve güvensizlikle örtündüğümde kalbine yakın tut. Bana bu yeni yılda kalın ve inceliklerde destek vermek için orada olun!

Kocanızdan, bu kart, mutlu ve müreffeh bir yeni yıl için sevgim ve Yeni Yıl tebrikimi taşıyor. Keşke dünyanın her zaman sevgisine sahip olsan.

Sonsuza dek bana hediye verdiğim için Tanrı’ya şükredeceğim. Sen sadece benim kocam değilsin, sen benim en iyi dostumsun. Sana her zaman güvenebileceğimi biliyorum. Seni çok seviyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Sevgili karınız veya karınızla birlikte Yeni Yılınız Kutlu Olsun umuyoruz ve ayrıca size karı koca için en iyi romantik yılbaşı mesajlarından bazılarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sevgili, aşk bir kalp hissi olsa da, eğer bu mesajların duygularına uyamayacağını düşünüyorsan, lütfen onları düşüncelerine göre yeniden düzenlemek için utangaç hissetme.

Sponsor Reklamlar

21 Nisan 2019 - 21:55

MaviNehir

10 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli