Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Buket Sohbet, Buket Chat, Buket Mobil

Buket Sohbet, Buket Chat, Buket Mobil
Sponsor Reklamlar

Komik Yeni İş Dilekleri ve Mesajları: En yakın arkadaşlarından biri yeni bir iş bulduğu zaman kutlama şansı doğar. En iyi arkadaşlar her zaman eğlence, kutlama ve eğlence yapmayı sever. En iyi arkadaşınıza diliyorum ve en iyi arkadaşlar için eğlenceli yeni iş mesajlarıyla birlikte yeni işinizde başarılar dileyin. En iyi arkadaşların onlarla bu mutlu anı kutlaması için pek çok örnek ve en eğlenceli yeni iş mesajlarını bulacaksınız. Hatta, bu komik yeni iş mesajlarını kardeşiniz, kız kardeşiniz, karınız veya karınız gibi yakınlarınızı tebrik etmek için de kullanabilirsiniz, çünkü onlar da kılık değiştirmiş bir arkadaş olurlar. Sevdiklerinizin ilk gününü yeni işlerinde kutlamak için biraz eğlence gerekir. kaliteli chat / kaliteli sohbet / mynet sohbet

Komik Yeni İş Mesajları

Seni kiralayan adama üzülüyorum. İş için kiralayacağınız birisini seçmek için sade ya da kör olmalı. Ama yine de tebrikler!

Bir iş bulmak için her zaman bir beyine ihtiyaç duymayacağınız bir kez daha kanıtlanmıştır. Bir at size bir yarış kazandırabilir ama yüklerinizi taşımak için bir eşek daha çok tercih edilir!

Bazen insanları hak etmek kötü bir iş çıkarır. Bazen de aptal bir insan harika bir iş bulur. Ama aptal insanın senin arkadaşın olduğu zaman kimin umrunda. Tebrikler!

Çalışan bir arkadaş edinmenin en iyi yolu restoran faturaları için endişelenmenize gerek olmamasıdır. Yeni bir işe sahip olmak da bazı sorumluluklar almak!

Bize yakın biri yeni bir işe girdiğinde bu her zaman harika bir haber. Seninle gerçekten gurur duyuyorum ama Tanrıya şükür her sabah saat 8’de kalkmam gerekmiyor!

İyi şanslar tahta ördek diyor ki, iyi şanslar. O, çok sınırlı hayal gücüne sahip bir ördek. Yeni işinizde başarılar!

Kendiniz için ne kadar fazla kazanırsanız, kendim gibi arkadaşlarınızla o kadar çok harcama yapabilirsiniz. Yeni işin hayırlı olsun.

Artık bir işin olduğu için, şimdi kendi faturalarını ödeyebilir misin? Dalga geçmek. Tebrikler ve senin için çok mutluyum sevgili arkadaşım!

Yeni bir iş boş bir kitap gibidir ve siz de yazarsınız. Tebrikler.

Daha Fazla Keşfedin: En İyi Yeni İş Dilekleri

Takım elbise, kravat ve sorumlulukların dünyasına hoş geldiniz. Bir sürü sorumluluk. Tebrikler!

Yeni işinin beni ziyaret etmediği için yeni bir bahane olmasına izin verme. Tebrikler.

Sana bir kutlama pastası yapardım, senden ne kadar mutlu olduğumu bilmen için bu mesajla birlikte sarılmalar ve öpücükler gönderirdim. Yeni işin hayırlı olsun!

Neyse ki birileri nihayet sizin gibi müthiş çalışanların daha iyi bir ücret alması gerektiğini anladı. Tebrikler.

Yeni işiniz size bir milyarder yapsın ki pahasına parti yapabilmemiz için. Tebrikler.

Yeni bir iş bir kız arkadaşı veya erkek arkadaşı gibidir. Eğer kabul ettiğin için alırsan senden ayrılacak. Size iyi şanslar diliyorum.

Yeni işin hayırlı olsun! Parti zamanı! Herkesi arayayım mı? Dalga geçmek. Hayatınızın bu yeni bölümünü tebrik ederim.

Patronunun aptal olduğunu düşünüyorsan, unutma: daha akıllı olsaydı bir işin olmazdı. Şaka yapıyorum!!! Yeni işinde sana iyi şanslar diliyorum!

Artık bir işin olduğu için bütün borçlarını geri ödeyebilirsin. Sadece nakit kabul ediyorum. Yeni iş için tebrikler kardeşim!

Sık sık söylemediğimi biliyorum ama en iyi arkadaşım olduğun için gerçekten gurur duyuyorum, özellikle şimdi bana bir PS Vita alabildiğin için çünkü bir işin var! Seni seviyorum dostum. Tebrikler!

Gurur verici yeni işiniz için tebriklerinizle birlikte, yaptığınız her işte iyi olduğunuzu bilmeyi hak ediyorsunuz. Aferin dostum.

Yeni bir işin var, şans onun rolünü oynadı ve şimdi hepsi sana kalmış!

Hoşunuza Gidebilecek: Promosyon meslektaşınıza için Wishes

Önceki işvereninizin kaybı, yeni işvereninizin kazancıdır. Yeni işin için tebrikler.

Yeni işin bir insan olsaydı, sana sahip olduğu için kendini şanslı hissederdi. Tebrikler.

Yeni bir iş bulmak kolaydır. Yeni bir iş teklif edilmek değildir. Baş döndürüldüğün için tebrikler.

Tebrikler! Yeni işe inerken ve başarı sınırınıza bir tüy daha ekleyerek büyük bir ziyafet kazanabilirsiniz.

Şimdiye kadar zamanın var dedikodu; eğlence, ama parasız, ama ondan sonra paran var, ama harcayacak vaktin yok, başarın var, ama kutlayacak vaktin yok. İş hayatına hoş geldin. Tebrik.

Yeni işvereninizin şirketi sizi işe alarak bir piyango kazandığını bilmiyor. Yeni işin için tebrikler.

Başarının açıklanamayan sırrı, iş bulma ve usta görünme sanatında ustalaşmaktır. Yeni işin hayırlı olsun.

Minionlar aksiyon figürleri, yeni bir iPad şarj cihazı ve bir kapüşonlu ayakkabı istiyorum. Maalesef, benim için satın almanızı sağlayacak ne yazdığımı sanıyordum. Tebrikler, sevgili arkadaşım!

Yeni bir iş sünger gibidir. Ya başarısızlıkların ıslanmasına izin verebilir ya da her son başarısını ondan sıkabilirsiniz.

Hey canım, hem evde hem de ofiste hayatın tadını çıkar; evde değil evde işte profesyonel olmaya çalışın; yoksa asla mutlu olmayacaksın. Bu tavsiye sadece sizin için ücretsizdir. Kutlama ve en iyisi.

Bir iş ilişki gibidir. Eski işvereninizden ağır bir kalple ayrılıyorsunuz ama yeni işvereninizle yeni vaatler ve yeni beklentilerle yeni bir ilişki kuruyorsunuz. İşte siz ve yeni işvereninizin sonsuza dek mutlu bir çift olacağınızı ve asla ayrılmayacağınızı umuyoruz.

Kim bilir, hiçbir şey bilmeyen çocuğun haber akışını kaydırmaktan başka bir şey olmadığını düşünürdü. Şaka yapıyorum kardeşim! Yeni işin hayırlı olsun!

Devamını oku: Yeni Ev Tebrikler Mesajlar

İş, bir işverenin ödeme yapmayı taahhüt ettiği ve çalışanın ödeme almak için ne gerekiyorsa yapmayı taahhüt ettiği bir sözleşmedir. Verdiğin sözlerde bol şans.

Yeni işin, seni kıskandığım şeylerin listesine bir kez daha. Tebrikler.

Tüm öğrenci indirimlerinize elveda deyin ve üniversite borçlarınıza merhaba deyin! Gerçek dünyaya hoş geldin! Berbat ama heyecan verici ve eğlenceli. Bundan zevk alacaksınız. Tebrikler!

İş dünyasında bir velet için yeri yok. Olgunlaşmayı bırak! Dalga geçmek. Size hayatınızın bu yeni bölümünde en iyi dileklerimle! İyi eğlenceler! Tebrikler!

İstihdam edilmek işsiz olmaktan daha iyidir, fakat daha fazla para için çalışmak daha iyidir. Daha fazla para ödeyen bir iş için tebrik ederim.

İlk önce hayalindeki üniversiteye girdin. İkincisi, iyi notlarla bitirdin ve şimdi diğerleri için işe alındın… lol… Yeni işin için tebrikler!

Yeni işin bana bir şey borçlu olduğun anlamına gelmiyor mu? Bekliyorum. Tebrikler dostum.

Harikasın! % 1 artışınız için tebrikler… ha..ha..ha… İyi eğlenceler! Seni seviyorum dostum. En iyi, sevgi dolu arkadaş!

Daha Fazla İhtiyacınız Var: Yeni Araba için Tebrikler Mesajlar

Büro politikalarından patronun evcil hayvanlarına kadar terfi etmek için birçok neden olabilir. Fakat insanlara kafa atmanın tek bir nedeni var ve bu haklı. Yeni işin için seçildiğin için tebrikler.

Yeni bir yaşam bölümü yazacaksınız, kimse geçmişinize bakmıyor; iş başvurularında ne kadar yalan söylediğinizi; ama kazanan, hepsini doğru yapan kişidir. Devam et ve tebrik et.

Arkadaşlarının, meslektaşının, patronunun, kardeşinin, eşinin, kız arkadaşının, erkek arkadaşının, annesinin, babasının ya da hayatlarında yeni bir başlangıç ​​mesajı olan yeni bir iş sahibi olan tanıdığın birini tebrik et. Mükemmel yeni başlangıcı işaretlemek için en iyi dileklerinizi gönderin ya da onlar için en iyisini dilemekten başka bir şey istemediğinizi bildirmek için güzel bir not yazın.

Sponsor Reklamlar

14 Mart 2019 - 13:57

MaviNehir

68 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli