Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Burdur Altınyayla Sohbet, Altınyayla Chat, Altınyayla Mobil Sohbet

Burdur Altınyayla Sohbet, Altınyayla Chat, Altınyayla Mobil Sohbet
Sponsor Reklamlar

Banka tatilleri ve unutulmaz tarihler listesi, Anneler ve Babalar Günü gibi geleneksel tarihlerden, öğretmen günü ve uluslararası mutluluk günü dahil olmak üzere daha eşsiz kutlamalara kadar sınırsızdır, hepsini hatırlamak zordur.
kelebek sohbet / kelebek chat / sohbet kelebek

2019 Yılında Resmi Tatiller ve Unutulmaz Tarihler

 • 1 Ocak – Yeni Yıl Günü
 • 30 Mart – İyi Cuma
 • 2 Nisan – Paskalya Pazartesi
 • 7 Mayıs – Mayıs Ayı Banka Tatili
 • 28 Mayıs – Bahar Bankası Tatili
 • 27 Ağustos – Yaz Banka Tatili
 • 25 Aralık – Noel Günü
 • 26 Aralık – Boks Günü

Diğer önemli tarihler

Size yardımcı olmak için, yıllık takvimdeki diğer önemli tarihlerden birkaçını listeledik…

Uluslararası mutluluk günü

Ekonomiyi büyütmenin yanı sıra, şu anda devam etmekte olan tutumlarda derin bir değişim var ve insanlar insan refahını ve mutluluğunu arttırmaya odaklanma gereğini kabul ediyorlar. Bunu akılda tutarak, 20 Mart , yıllık Uluslararası Mutluluk Günü olarak belirlendi. Bir komşuya ‘günaydın’ demekten, bir arkadaşınıza onları düşündüğünüzü göstermek için bir kart veya çiçek buketi göndermekten , neşeyi yaymanın bir çok yolu vardır.

Babalar Günü

Hayatımızdaki ana insan için Babalar Günü vardır – Babaların ve babalıktan hoşlanan, toplumdaki babaların ve babaların bağlarının etkisi de dahil olmak üzere bir kutlama. Orta çağlardan beri 19 Mart’ta kutlandı ve tarihi işaretlemek için birçoğu babalarını özel hissettirmek için yola çıkacak. Ona kahvaltıdan, bir bitki veya bir ale engel gibi küçük bir hediye almaya kadar, ‘teşekkür ederim baba!’ Demenin bir çok yolu vardır.

Anneler Günü

Annelik Pazar günü , muhtemelen sizin tarafınızdan ne kadar çok şey ifade ettiğini kalın ve zayıf şekilde yanınızda duran bireye göstermek için iyi bir gün. Bu özel gün 11 Mart’ta gerçekleşecek . Doğrudan kapısına teslim edilen güzel buketlerden, bol bol çikolataya kadar çeşitli hediyelerle onu göstererek annemi şımartmak akıllıca olur!

Büyükanne ve büyükbabalar günü

Anneler ve Babalar Günü’ne benzer şekilde, büyükbaba veya büyükbaba Günü, eski neslin kutlamasıdır. Büyükannen ve büyükbabana senin için ne kadar önemli olduğunu göstermenin tam zamanı. 2019 yılında, bu özel tarih 6 Eylül’de kutlanacak .

Kadınlar Günü

Dünya Kadınlar Günü 8 Mart’ta kutlanan küresel bir etkinliktir . Kadınların sosyal, ekonomik, kültürel ve politik başarılarını sevinir. Gün aynı zamanda insanları cinsiyet paritesini hızlandırmaya teşvik ediyor.

Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü öğretmenlerin takdirini amaçlayan ve her yıl 5 Ekim’de düzenlenen özel bir gündür .

Okul döneminin başlangıcı ve okul döneminin sonu

Her iki tarih de kutlama nedenidir. Biri yeni başlangıçlardan mutluluk duyuyor, diğeri ise yıllarca süren yoğun çalışmalarını kutluyor! Çocukların öğretmenlerine teşekkür etmelerini hediye etmeleri nadir değildir!

Sponsor Reklamlar

13 Nisan 2019 - 13:00

MaviNehir

74 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli