Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Burdur Çeltikçi Sohbet, Çeltikçi Chat, Çeltikçi Mobil Sohbet

Burdur Çeltikçi Sohbet, Çeltikçi Chat, Çeltikçi Mobil Sohbet
Sponsor Reklamlar

Bir astronot olabilir ve Mars’ın yüzeyinde oturan ilk insan, 2600 sayfalık Homeresque destanı için aldığın Nobel Ödülü ile 21 yaşındaki edebiyat dehası, ya da sihirli güçlere ve hepsine sahip gerçek bir Harry Potter – Hala asla, asla, annenden daha iyisini yapamayacağın şeyler var.
kelebek sohbet / kelebek chat / sohbet kelebek

1. Çocuğunuzu konsollayın

Üzüntü ve umutsuzluk ve bereket duygusu, annenin seni kollarında tuttuğu ve her şeyin yoluna gireceğini söylediği kadar çabuk dağılmaz; dünya aniden artık kasvetli değil, günler güneşli ve ılık, geceler ayışığı ve simlidir.

Annenizin yaptığı gibi çocuğunuzun asla 100-0 yaşamalarını sağlayamayacağınızı hissediyorsunuz (ya da çocuğunuzu da yaptığı gibi 0-100 yaş arasında havaya uçurmayacaksınız, ama bu bir tüm diğer konu).

2. Demir gömlekler veya elbiseler

Bu kadın hangi büyülü becerilere sahip, her kıvrımı ütüleyebiliyor, kırışabiliyor, kırışabiliyor ve aynı zamanda kumaşı tanınmayacak kadar yakmayacak, buruşmayacak veya yaralayamayacak?

3. Birine söyleyin

Sen 6’5 ”, 20 kas taşı. Dev bir güreş yapabilir, bir ayı sakinleştirebilir ve bir kasırgaya karşı durabilirsiniz; ama, oğlan oh oğlan, nasıl anneme çağrı yapmak ve ondan pencerenin altında bağıran çocukları kovalamak istemez, dördüncü kattaki bir partiye girer ya da dördüncü kattaki süpermarket kasiyerini anlatmak istemezsin. kısa değişiklik.

Kendin yapabilirsin, tabi ki. Sonuçlar bile olumlu olabilir. Ama hiç kimse ondan daha iyisini yapmıyor – bu güne kadar, annemin ne zaman geçerse, insanların dizlerinin nasıl büküldüğüne hayransınız.

4. Aşçı

Çocukken, annenin ana rolünün size yemek pişirmek, güvende tutmak ve temiz olduğundan emin olmak olduğunu hissettiniz.

Bugünlerde öyle olmadığını biliyorsun – bütün bunlar sadece sana olan sevgisinin sonucuydu. Fakat tanrıya göre, insanlık tarihinde hiç kimse hiç bu kadar iyi sosis ve püre yapmamıştır.

Siyah puding? Ünlü domuz turtası? Dünyaya ne olursa olsun, annem daima bir numaralı aşçı olacak.

5. seni seviyorum

Baba, koca, karı, çocuklar – hepsi sizi farklı şekillerde seviyor.

Fakat hiçbir aşk, oğluna ya da kızına annenin mumunu tutmaz. Hem hayvan hem de insan doğasında en temel, en temel duygudur.

Odalarını temizlemeyen bir genç olduğunuz durumlar hariç; sonra kısaca, birkaç yıl boyunca, acı ve hınç duygularıyla flört etmeye devam ediyor.

6. Kendini değersiz hissettirir

Kasten yapıyor gibi değil. Değersizlik hissi, anne-çocuk ilişkisine özgüdür ve endişelenmesi gerçeğinden kaynaklanır.

Sizin için endişeleniyor – kariyeriniz, sağlığınız, ortak seçiminiz, her şey hakkında. Seninle iyi bir iş çıkarsa endişeleniyor.

Bazen, insanlar olduklarını görünce, anneler çocuklarına kendi korkularını yansıtır ve onlara şöyle bir şey söyler: “Asla iyi bir üniversiteye asla giremezsiniz.” “Asla üniversiteden mezun olamazsınız. ”“ Çevre aktivisti olma hayallerinizi takip ediyor musunuz? Sanmıyorum! ”“ Şu anda arkadaşlarınla ​​dışarı çıkamazsın. Niye ya? Çünkü ben öyle diyorum. ”

Bu şeyler sizi boğsa bile, sizi mutsuz ediyor ve anne babanızın başlayacak iyi insanlar olmadığı gibi hissetmenizi sağlıyor – onlar sadece sizin iyiliğiniz için korkuyorlar. Daha fazlası değil.

7. dikmek

Ne zaman bir düğmeye tekrar basmaya çalışırsan, sahneyi Agincourt Savaşı’ndan sonraki gibi göster. Asla, talimat verildiğinde bile, bu iğneyi bu kadar ustaca nasıl yönlendirdiğini, usta bir yaycının hassasiyetiyle nasıl iplik geçirdiğini ve ameliyatı bir cerrahın titizliği ile sonlandırdığını çözemedi.

8. Aileyi bir araya getirin

Tony Soprano bile annemin yaptığı gibi yapamaz. Bir aile toplanması çağrısında bulunduğunda, sanki yeni bir yasa çıkarmış gibi bir emir yayınlamış gibi; Onları gelmeye davet etmiyormuş gibi hissediyor, onlara söylüyor.

Amca ve teyze, yeğeni ve yeğeni ve hasta dedesi ve kuzeni ve babanın ikinci kuzeni – hepsi orada. Nasıl?

O sadece gülümsüyor. Asla söylemeyecek. Annelik liflerinin derinliklerine kök salmış bir sırdır.

9. Şarkı sözlerini bilmeden şarkıları söyleme

Annem Stephen Foster’ın Camptown Races’ını tıpkı koro şarkılarını söyleyerek tıpkı orijinali gibi seslendirebilirdi.

Hepiniz biliyorsunuz, “Doo-dah! lay-lay! Oh, doo-dah gün! ”Şarkısı. Şarkının bilmediği kısımları, sadece mırıldanırdı. Ve kusursuzdu.

10. Çok sayıda kapıyı açık bırakın

Gençken annen odana geldiğinde, yıkayıp atması, pencereni açması ya da sadece uğruna girmesi için kadın bir teknede doğduğu izlenimini bıraktı.

Bir zamanlar arkasındaki kapıları kapatmadı ve eğer yaptıysa, onu tamamen yapmadı. Ondan sonra seni arayıp gelecek on saniyeyi görmeye bıraktı, geri gelip gelmeyeceğinden emin değil. Zor zamanlar.

11. Ceketinize dışarıda mı ihtiyaç duyacağınıza karar verin.

Sanki kadının yerleşik bir sonarı, barometresi var ya da merkür gibi bir havanın bu kadar zanaatkar gibi bir hassasiyetle ölçülmesi için gereken her neyse. Doğal olarak, kişi her İngiliz’in hava durumunu en kesin şekilde tahmin edebileceğini iddia edebilir, ancak anneniz başka hiçbir erkeğin veya kadının kendisine meydan okuyamayacağı bir tarz, zerafet ve hassasiyetle bunu yapar.

Pencerenin dışına bir göz attığında, berrak mavi gökyüzünün sadece yarım saat sonra fırtına altında yuvarlanan bir okyanusa döneceğini söyleyebilir. Bayanlar ve baylar, Hava Durumu Kadını!

Ve tüm bunlar için, ona onu sevdiğini söylemekte asla başarısız olma. Asla ona senin için gerçekten ne kadar önemli olduğunu gösterme. Her zaman ve sonra, ona bir kart ya da çiçek gönder. Ya da daha iyisi, ikisi de.

Sponsor Reklamlar

14 Nisan 2019 - 13:00

MaviNehir

104 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli