Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Burdur Gölhisar Sohbet, Gölhisar Chat, Gölhisar Mobil Sohbet

Burdur Gölhisar Sohbet, Gölhisar Chat, Gölhisar Mobil Sohbet
Sponsor Reklamlar

Bugün, herkes kendi kendini sağlamak için çalışmak zorunda.

Kolay yolu yok. Kapitalizm denilen bu küçük modern ekonomik sistemler harikasında, zamanınızı para için takas edersiniz. Doğal olarak, işler ve onları elde etmek, daha iyi olmak, hayatta kalmak ve onlardan kovulmak gibi işlerle ilgili her şey günlük hayatımızın önemli bir parçasıdır.
kelebek sohbet / kelebek chat / sohbet kelebek

İnsanlar iyi bir iş bulduklarında onları tebrik eder.

Onlara bir kart gönderir ve onlara bir yüzük verirsiniz. Terfi ettikleri zaman, onlara bir de kart gönderirsin.

Peki en iyi arkadaşın hayalindeki işi aldığında ne yaparsın? İkiniz de müzisyensiniz, tamam mı? Gününüzü yapacaksınız, bu akşam yerel barınızda bir konser oynamaya hazırlanacaksınız. Bütün gece için 120 sterlin öder. Ayrıca, kendi taksininizi ödüyorsunuz – gitarınızı ve amplifikatörünüzü ve bir otobüsün geri kalanını çekmek için gerçek anlamda bir anlam yok. Setini bitirdikten sonra, bitkin, boğaz ağrıyor, sadece eve gitmek istiyorsan, en iyi arkadaşından bir telefon alırsın. Eminem için bu yıl kalabalığa O2’de ısınacağını bildirir. Onu tebrik ediyor ve eve geri dönmek için 20 sterlin ödüyorsun.

Ertesi gün ona bir kart alırsın. “Yürekten tebrikler; Senin için çok mutluyum; Bunu çok hak ettin; vb.”

Ama bu ona gerçekten söylemek istediğin şey. Ve bu normal.

Sevgili Emily,

Bu fuar nasıl? Beni anaokulundan beri tanıyorsun ve ikimiz de biliyoruz ki müzikal yeteneğimin seninkini çok daha iyi geçtiğini biliyoruz. Bu öznel bir görüş değildir; Aksine, tamamen objektif. Neden geceleri, geceleri, geceleri, geceleri anonimlik içinde mücadele ediyorum? Senin gibi bir şansı hak etmiyorum mu?

Bundan sonra ne olacak?

O2’de bir Sony veya bir yönetici tarafından farkedileceksin, kariyerin başlayacak ve başarılı ve ünlü olacaksın, demans yaparken söyleyeceğim bir güvercin dörtlüsü ile yalnız öleceğim Devraldı.

Çok teşekkürler,

Bir bacağını kesin 
(tam anlamıyla).

Bir veya iki gün sonra, akut hisler gider.

Şimdi ve sonra kronik kalıntıların bir kısmını hala hissedebilirsiniz, ama bu kadar. Arkadaşın için mutlu olması için kendini öğret ve şartlandır.

İlk başta kolay olmayabilir. Ama günün sonunda, bu para ve şöhretle ilgili değil. Gittiğinde insanların seni hatırlamaları ile ilgili.

Gerçeküstü miktarda para ve lüks olmadan ve medya tarafından boğuşumuzu “son” hedefler olarak aşağı indiren her neyse, hayat heyecan verici ve ödüllendirici olabilir. İyileştirme, elbette. Kafanı duvara çarpma, çünkü açlığa ulaşmadığın için mi? Hayır. Birkaç tane var.

Öyleyse devam edin ve arkadaşlarınız için mutlu olun, yakınınızdaki insanlar için mutlu olun. Çünkü, sonunda, gerçekten önemli olan bu.

Sponsor Reklamlar

14 Nisan 2019 - 22:00

MaviNehir

92 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli