Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Burdur Kemer Sohbet, Kemer Chat, Kemer Mobil Sohbet

Burdur Kemer Sohbet, Kemer Chat, Kemer Mobil Sohbet
Sponsor Reklamlar

Toplum, yalnızca en önemli öneme sahip şeyleri kutlamaktan, sadece modern, telaşlı yaşam tarzlarından bir mola vermek için olabilecek her şeyi kutlamaya geçiş yapmıştır. Bu, eğer aktif olarak yaşam tarzına katılırsanız ve duygusal olarak boşalmanın ne kadar mantıklı olabileceğini anlarsanız.
kelebek sohbet / kelebek chat / sohbet kelebek

Stres, sürece medeniyet olmadığı için için bir şekil olarak mevcut ya da başka rağmen, inanılmaz duygusal 21 seviyelerini vergi, araştırmacılara göre, ulaşmıştır st yüzyılda. Antidepresan kullanımı hızla arttı – etrafta 200, 300,% 400 gibi rakamlar atılıyor – ve yanlış değil. Günümüzde insanların, görünüşe göre her zamankinden daha sık, gençliklerine, “daha ​​basit, kaygısız, daha masum zamanlara” bağlı olduklarını biliyor musunuz?

Genellikle, bunun güzel bir kısmı nostaljiden başka bir şey değildir; hayalperestin gençliğini kutlamanın ve daha ince, daha çevik, daha esprili ve keskin oldukları zamana geri dönme şeklidir. Ne düşünürseniz düşünün, “ah, daha basit zamanlar” atasözünün gerçekten bir gerçeği var.

Günümüzde bilginin bombardımanı sürekli değildir.

Gittiğiniz her yerde, karşılaştığınız her ekranda, bir dizi veri, bilgi, haberler, tehditler, felaketler; sosyal medya size herkesin hayatının ne kadar büyük olduğunu, işte otururken seyahat ettikleri yerleri, giydikleri güzel kıyafetleri, kullandıkları makyajı gösterir; beklentilerin artması, kaygının artması, nüfusun% 99,9’u için günlük yaşamın gerçekçi olmayan bir tasviri sunulması.

Çok yorucu.

Bu nedenle kutlarız; ve aklımıza gelen her şeyi kutlamaya başladık.

Burada size yakın zamanda tamamen kutlamaya layık görülen 5 yeni fırsat sunuyoruz.

1. Babam için bebek duşu

Yakın zamana kadar, bebek duşları gelecekteki annelere özgü etkinliklerdi. İnsanlar hem anne hem de bebek için toplanıp hediyeler getiriyorlar, doğumlarını kutluyorlar ve bekleyen aileyi destekliyorlar. Ama hey, babalar, fizyolojik olarak biraz daha küçük ama yine de önemli bir rol oynadık, değil mi? Neden baba için bebek duşları yok?

Biz de hediyelerden hoşlanırız – bebeklerimiz de sever.

Böylece, baba için bebek duşu doğdu. Annede olduğu gibi, insanlar bir araya gelir, hediyeler getirir ve gelecekteki babasına tavsiyelerde bulunur. Her duşun sonunda, erkek katılımcılar, başarılarını kabul ediyormuşçasına gizlice babalarına başlarını salladılar. Babası başını salladı.

2. Boşanma partisi

Boşanma, bir insanın hayatındaki harika bir olaydır.

İnsanlar, bu korkunç şey olarak, bir dönemin sonu olarak, velayet savaşları veya nafaka ödemelerinin başlangıcı ve hiç bitmeyen avukatlık ücretleri olarak görüyorlar. Tamam, bu ise aslında, hepsi gerçek. Sık sık, boşanmak, yukarıda belirtilen üç şeyden dolayı yaşamak için korkunçtur: yasal konular, finans ve çocuklar. Ancak, kendi başına boşanma, harika bir olaydır. Artık birbirleri için doğru olmayan iki kişi (sebebi ne olursa olsun; yalnızca pragmatik boşanma perspektifinden bakıldığında kimin suçunun en küçük olduğu önemli değil). Ve hepsi bu kadar. “Teşekkürler, senden hoşlandım, harikaydı, ama şimdi ikimizin de devam etmesi gerekiyor. Birbirimizi aştık. ”

Ve bunun bir parti olduğunu düşünmüyor musun?

İki kişi hayatlarına devam mı ediyor? Öyle ki, orta ila büyük miktarlarda alkolle yıkanmış harika, tatlı bir sosyete çağırıyor.

3. Çarşamba kutlayın

Son zamanlarda Çarşamba günü Kutlama adında yeni bir trend ortaya çıktı. Bunu düşündüğünüzde, Noel’i, doğum günlerini, Paskalya’yı kutlamak kadar anlamlı. Hayatı kutladın.

Çarşamba, hayatta olduğumuz, hayattan ve hayatın gerektirdiği her şeyden tam olarak zevk alma yeteneğine sahip olduğumuz başka bir gün. Uyanıktık. Biz bilinçliyiz. Çarşamba gününü kutlamak, çalışma haftanızı ikiye bölmek ve biraz daha tolere edilebilir kılmak için harika bir yoldur. Çarşambaya git!

Bu konuda pazartesi, salı, perşembe veya cuma günleri gidin.

4. Kıyamet olayları

Güya, 21 Aralık 2012’de dünyanın sona ermesiyle ilgili Maya kehanetinin yerine getirilmesi gerekiyordu.

Biz insanlar olarak, gruplar oluşturmak, bir araya gelmek, tek bir varlık olarak farklı hedeflere ulaşmak için doğuştan gelen bir arzumuz var. Her zaman olduğu gibi, insanlar için ortak bir çaba olmasaydı, hiçbir mamut başarılı bir şekilde yakalanamazdı.

2011 ve 2012 yılları, kıyamet peygamberleri ve teorileri için üreme alanıydı, bununla birlikte net sonuç, bir grup dünyanın sonu partisinden başka bir şey değildi. Aferin sana, ahbaplar.

5. Kovulmak

Emeklilik erken gelmek gibidir! Şu anki soru, kişinin kovulmaktan endişelenmesi gerekip gerekmediği değil. Endişelenmeleri gereken tek şey , yaşamlarında bu şanlı geçiş aşamasını kutlamak.

Boşanmak gibi, işten atılmak ya da gereksiz olmak her zaman iyi bir şeydir. Tamam, tekrar, neredeyse her zaman. Kabul edildiğinde, durum ancak yeni bir iş bulana kadar, kişi ve / veya kişinin ailesinin hayatta kalabilmesi (ve hatta biraz da olsa yaşayabilir) için mali durumun yeterince sağlıklı olduğu durumlarda değişebilir. Bu koşul yerine getirilirse, gitmeleri iyi olur. Unutma: ya işte mutsuzlardı, bu yüzden istifa ettiler; bunun için yeterince iyi değildi, bu yüzden kovuldular (bu, yine de iş için uygun olmadıkları ve yeni bir kariyere / alana bir düşünce yapma fırsatı verdikleri anlamına gelir).

Bu 21 oldu st yüzyıl. Parti yağmur yağdığı için mutluysanız, mağazada bir avuç dolusu muz satın aldıysanız veya bir ses size bu gece bir parti vermenizi söyledi.

Sadece komşulara aldırış et, lütfen.

Sponsor Reklamlar

15 Nisan 2019 - 13:00

MaviNehir

100 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli