Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Burdur Tefenni Sohbet, Tefenni Chat, Tefenni Mobil Sohbet

Burdur Tefenni Sohbet, Tefenni Chat, Tefenni Mobil Sohbet
Sponsor Reklamlar

Bazen bu sadece senin suçun değil. Trafiğe yakalandınız ve sürpriz partiyi kaçırdınız, işyerinde tutuldunuz ve saat 8’de yapılan rezervasyonları yapamadı ya da kötü bir grip benzeri hastalığı yakaladınız ve en iyi arkadaşınızın düğününü kaçırdınız. Bu şeyler olur ve bazen bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Ancak, diğer zamanlarda kesinlikle bir şeyler yapmış olabilirsiniz. Biraz.
kelebek sohbet / kelebek chat / sohbet kelebek

Ama unuttun.

Ya da daha da kötüsü, böyle hissetmedin.

Burada ya batırdığın, unuttuğun ya da basitçe rahatsız edilemediğin 6 farklı sosyal durumun bir listesi – yapman gerekenler ve teminatlı zararı azaltmak için izlemen gereken görgü kuralları.

1. Kayınvalidenin doğum gününü kaçırmak

Burada yapılacak hiçbir şey yok.

Üzgünüm, ama çok ciddi bir hata yaptınız – ve içinde yalnızsınız. Uçurumun içine düştün ve Lovecraft’ın kendi C’thulu’su dokunaçlarını etrafına sardı, seni daha da karanlığa sürüklüyordu. Kayınvalideler ‘normal’ insanlar değil. Her şeyi hatırlama, her şeyi bilme ve her şeyi hatırlama konusundaki en can sıkıcı yeteneği vardır.

Bu özel durum hakkında size verilen tavsiyeler ne olursa olsun, unut gitsin. Daha da iyisi, her şeyi unutun – işiniz, hobileriniz, eviniz, kimliğiniz.

Çünkü yapmayacak. Kayınvalidenizle ilişkiniz ne olursa olsun, o andan itibaren, olayın bir noktada bir yere açılıp sizi ısırması korkusuyla yaşayacaksınız. Ek olarak, ne kadar uğraşırsanız deneyin, asla ölmeyecek. Dışında…

“Evet, herhangi bir şey, lütfen bana yardım et.”

Ancak… kayınvalideni her seferinde Hipper’den bir kart ya da buket gönderebilir ve sonra (bu da uyuşmayı sadece daha az şiddetli yanacak, asla tam olarak dolandırmayacak) ve böylece onunla olan ilişkinizi uzatabilir .

2. Bir cenazede gülmek

Bu, ayrı bir paragrafı garanti etmemesi için yeterince sezgiseldir, ancak hey, asla insanları tanımıyorsunuzdur (genel olarak siz değil).

Belirtildiği gibi yapma.

Herhangi bir sebepten dolayı (stres, üzüntü, endişe) kıkırdama hissi uyandırmaya başlarsanız, dışarı çıkın ve saygınlığınızı koruyun.

İnsanlar rahatsız edici durumlarda gülerler, çünkü beyinleri bazen kahkahaları diğer, daha zor duygulara karşı bir savunma mekanizması olarak kullanır, ancak bu durumda, ölen kişi ve hayatın geri kalanında aile ve arkadaşlar.

İçinde tut.

3. Önemli bir başkasınınkiyle tanışın

Eşinizin eski sevgilisiyle – haysiyetiyle tanışırken hareket etmenin tek bir yolu var.

Orta derecede kibar, nazik ve esprili olun (ama fazla değil).

Gözlerinin içine bak, gülümse, başını salla, onlarla sıkıca el sıkış ve onlarla tanışmanın çok güzel olduğunu söyle. Onları görmezden gelme, açıklamalar yapma, onlardan daha iyisinmiş gibi davranma, vb., Çünkü hem eski hem de eşinizin gözünde zayıf ve olgunlaşmamış bir insan gibi görünmenizi sağlar.

4. Düzlük?

Görgü kuralları, Hindistan dağlarında bir Bengal kaplanının ya da Amazon ormanında bir puganın zanaatını ve kurnazlığını gerektirir. Başka bir deyişle, mükemmel bir şekilde hazırlıklı, çevik ve akıllı olmalısınız.

Her şeyden önce çevrenize dikkat edin – kapalı bir alan mı, ne kadar büyük, içeride insanlar var, kimi kandırmanız gerekiyor? İkincisi, ne tür bir görüntü yansıtmak istediğinizi hızlı bir şekilde değerlendirmek zorundasınız – bunu ilk farkeden kişi olmak mı istiyorsunuz (bu nedenle bir mazide oluşturmak, ancak kararsız olmak ve suçu kendinizden çıkarmak). bundan tamamen etkilenmiyor mu, yoksa insanları öfkeyle aşağıdan izlemeye başlayan – sırayla herkesi suçluyor mu?

Tek ve tek kural – ne yaparsanız yapın, hiçbir şeyi kabul etmeyin. İyi olacaksın. Kanıtları yok.

5. Daha önce tanıştığınız bir kişinin adını unutmak

Bu bir başa çıkmak için çok basit veya çok zor olabilir.

Gündelik, günlük bir sohbette, sokaktaki kişiye rastladığınızda, muhtemelen sohbeti boyunca herhangi bir noktada isimlerini kullanmanız istenmeyecektir – hava durumu, politika veya güzel yeni el çantaları gerektirmez Onları ada göre ele al

Çok belirsiz

“Hey, nasılsın?” 
“Ah, selam, nereye gidiyorsun?” 
“Selam, nasılsın, bir süredir seni görmedim mi?”

– Çoğu durumda çok iyi sonuç verecektir. Fakat onları konuşmaya yeni başlayanlarla tanıştırmak zorunda kalırsanız, biraz garipleşebilir. Bununla birlikte, çevresinde yollar var.

“Siz tanıştınız mı?”

Bu çizgi seni kurtaracak. Buzu kırmak ve olası utançları önlemek için derhal kendilerini tanıtma dürtüsünü hissedeceklerdir. İyi iş.

6. Meslektaşınızın doğum günü yarın ve hiç hediyeniz yok

‘Neden, ne kadar harika ve sizin için uygun! Burada Hipper’de güzel kartlar, muhteşem çiçekler ve güzel doğum günü balonları satın alabilir ve ertesi gün seçtiğiniz bir adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz! ‘

Tamam, tüm ciddiyetle, teknolojinin şimdi internetten bir şeyler satın almanıza ve bunları en kısa sürede kapınıza getirmenize izin vermesi harika. Bu mi kapitalistin ıslak rüya mı? Evet, öyle, ama aynı zamanda işler için alışveriş yapmak için çok daha uygun bir yol. Çıkmazınız ne olursa olsun – doğum günü için bir kart ya da hediye almayı unutmak, bir bebek duşu, arkadaşınızın promosyonu, bunu ve bunlar arasındaki her şeyi, Hipper gibi siteler sizi ele geçirdi.

Bir benzin istasyonu hava spreyi dışında hiçbir şey ile bir hediye olmadan, hatta daha kötüsü göstermek için yarın ofiste tek kişi olmayın.

Sponsor Reklamlar

15 Nisan 2019 - 22:00

MaviNehir

96 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli