Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çanakkale Bozcaada Sohbet, Bozcaada Chat, Bozcaada Mobil Sohbet

Çanakkale Bozcaada Sohbet, Bozcaada Chat, Bozcaada Mobil Sohbet
Sponsor Reklamlar

Bir okul arkadaşı, büyük bir teyze, dünyanın diğer tarafında yaşayan bir kardeş veya uzun süre önce kaybedilen bir amca olsun; Çevrenizdekilerle olan ilişkinizi kaybetmek hiç olmadığı kadar kolay. Bugünün hızlı tempolu yaşamları, yoğun sosyal programları ve yoğun çalışma saatleri ile bazen başka bir şey için az zaman olabilir.
kelebek sohbet / kelebek chat / sohbet kelebek

Ne kadar süre geçtiğine bakılmaksızın, kaybolan bağlantılarla yeniden bağlantı kurmak için asla geç değildir. Sonuçta, arkadaş ve aile olmadan hayat, yarısı kadar ilginç, duygusal ya da heyecan verici olmazdı. Burada, etrafınızdakilerle yeniden bağlanmanıza ve bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu listeledik…

Bir tarih yap

Günlüğe bir tarih koyun – bu, ayda bir kez olabilir, hatta daha ileride yaşıyorsanız ve bu tarihe sadık kalırsanız yılda bir kez olabilir. Takviminize kırmızı olarak yazmaktan, telefonunuzda bir hatırlatıcı ayarlamaya kadar, bir buluşmayı unutmamanız için yönlendirmeleri kullanmak, toplantının ilerlemesini sağlamak için kolay bir yoldur. İster okul arkadaşlarıyla, isterse eski meslektaşı ile kahve, kardeşinizle veya bir akrabanızla bir hafta sonu geçirip geçirmediğinizi, yoğun zamanlamanızın birkaç saatinin bitmesine kadar önceden plan yaparken tamamen mümkündür.

Rutine bağlı kal

Aileden pazar öğle yemeğinden aylık cumaya kadar, düzenli yakalamalar söz konusu olduğunda bir rutine uymak, en yakınınızla ve en sevdiğinizle bağlantıda kalmak için harika bir yoldur. Bir restoran veya bara katılıyorsanız, blok rezervasyon yapmak bile isteyebilirsiniz. Bunu yerinde yapmak, son dakikada kefalet olasılığınız düşük olacaktır.

Grup yapmak

Sevdiklerinizle tekrar bağlantı kurmak istiyorsanız, bunu yapmanın basit bir yolu bir etkinlik planlamaktır. Bir grup oluşturun veya davet etmek istediklerinizi içeren toplu bir metin gönderin. ‘Bir süredir görüşemedik, bir şeyler planlayalım!’ Demek basit bir mesaj olabilir. Bu, gruptaki diğer kişilerin öneride bulunmasını isteyecektir. Ayrıca, bir sonraki kasaba veya şehirde yaşamasına rağmen, etrafınızdakilerin olaylarıyla iletişim halinde olmanın harika bir yoludur.

Günlüğe önemli tarihler koyun

Gönderen doğum ve yıldönümleri Noel ve Paskalya için; önemli tarihler arkadaşlarınızla ve ailenizle bir araya gelip kutlamak için bir bahane! Fiziksel olarak orada olamıyorsanız, onlara düşündüğünüzü göstermek için onlara küçük bir şey gönderin! Çiçek göndermek, sevilen birinin yüzüne bir gülümseme koymak için harika bir yoldur ve çevrimiçi çiçekçilerin gelişiyle tamamlanan Cumartesi ve Pazar günü çiçek teslimatı hazır olduğunda, bir hediye ile başlayarak kaybolan bağlantıları yeniden düzenlemek her zamankinden daha kolay.

Arkadaş edinmek artık bir zorunluluk değil

Arkadaş edinmek, özellikle sosyal ve kişisel gelişimimizi göz önüne aldığımızda büyümenin önemli bir parçasıdır. Arkadaşlarımızın kim olduğumuzu, sosyal durumların nasıl yönlendirileceğini ve akranlarımızla nereye uyduğumuzu keşfetmelerini sağlamalıyız.

Ancak, sosyal medyanın tanıtımıyla, artık yeni arkadaşlar edinmek için çok denememiz gerekmiyor, bireyler olarak kendimizi daha iyi kavraması için onlara ihtiyacımız yok. Bu, durum gibi şeylerin güçlü bağları tetikleme olasılığını düşürür, bu da genellikle bağlantıları kaybetmemizin nedenlerinden biridir. Arkadaşların sadece eğlenmek için orada olmadıklarını, en çok ihtiyaç duyduğunuzda arkanıza sahip olacaklarını ve bunun için yalnızca sosyal medyaya güvenemeyeceğinizi hatırlamaya çalışın.

İyi insanlar gelmek zor

Şehri iş nedeniyle veya ailenize yerleştirmiş olsanız da arkadaşlarınızla ve ailenizle ilişkimizi kaybetmemizin birkaç nedeni var. Ancak, bu iyi insanların gelmesinin zor olduğunu hatırlamak önemlidir, bu yüzden kayıp bağlantılarla yeniden bağlantı kurmak şart! İnsanları yeni evinizde sizinle birlikte kalmaya davet etmekten, içinde yaşadığınız şehri veya şehri ziyaret etmek için düzenlemeler yapmaktan veya sevdiklerinizle bir tatil planlamaktan, toplu bir araya gelmek için yapabileceğiniz birçok şey var. Yapabilirseniz, yıllık bir şey yapın ve dört gözle beklediğiniz bir şey yapın.

Sosyal medya

Sosyal medya, özellikle dünyanın farklı yerlerinde yaşayan sevdikler ile iletişim halinde olmak söz konusu olduğunda harika bir araçtır. Ancak, bunun çok büyük bir yaş olayı olduğunu hatırlamak önemlidir. Sadece genç kuşak bu platformda yaşandığı için, eski kuşak olduğu anlamına gelmez.

Eski güzel bir mektubu göndermek , güzel bir buket çiçekle tamamlamak, mevcut pek çok sosyal platformda deneyimsiz olanlara vermek için düşünceli bir hediyedir. Alternatif olarak, eski kuşaklara Facebook, video görüşmeleri ve Instagram beğenilerinin nasıl kullanılacağını öğretmek isteyebilirsiniz. Neyin peşinde olduğunuzu görmeleri, fotoğraflarınız hakkında yorum yapmaları ve anlık mesajlar göndermeleri için harika bir yol.

Sponsor Reklamlar

17 Nisan 2019 - 13:00

MaviNehir

142 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli