Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çiçek Sohbet, Çiçek Chat, Çiçek Mobil

Çiçek Sohbet, Çiçek Chat, Çiçek Mobil
Sponsor Reklamlar

Üzgünüm arkadaşlar için mesajlar: Üzgünüm demeye sözler sevgili arkadaşım. Dostluk, kavgaların ve tartışmaların en aptalca şeylerden veya sebeplerden başladığı ve kavgaların ve yanlış anlamaların da dostluğun bir parçası olduğu bir ilişkidir. Bu büyük bir mesele değil, çünkü bu aşk daha da fazla acı veriyor ve tabii ki en iyileri. Öyleyse, arkadaşınızla birlikte varsa ve ilk adımı atmanız gerekirse, yanlış algılamayı ayarlamak için geç kalmayın. Burada bazı yanlış düşüncelerinizi arkadaşlarınızla ilgili yanlış düşüncelerinizi giderebileceğiniz, arkadaşlarınız için üzgün mesajlar olarak işaretliyoruz. Kendi sözlerin özür dilemek için yeterli hissetmiyorsa, o zaman bu özür dilerim mesajlar itiraf etmenize ya da yanlış yaptığınız için özür dilemenize yardımcı olur. Arkadaşlarınız için bu üzücü mesajlar hücre üzerinde ya da Facebook, Whatsapp, Twitter vb. Her tür sosyal uygulamada kolayca paylaşılabilir. kaliteli chat / kaliteli sohbet / mynet sohbet

  • Arkadaşlar İçin Özür dilerim Mesajlar
  • Arkadaşlar için en tatlı Üzgünüm Mesajlar
  • Arkadaşlar için Touchy Üzgünüm Mesajlar
  • Arkadaşlar için En İyi Özür Mesajları

Arkadaşlar İçin Özür dilerim Mesajlar

Hayattaki en büyük başarısızlık, yakın bir dostun kalbini kırdığın zamandır. İçimde nasıl hissettiğimi asla açıklayamayacağım. Her şey için gerçekten üzgünüm!

Hayatta birçok hata yaptım ama hiçbiri bana bu güçle saldırmaya gelmedi. Sana neden olduğum acı için çok üzgünüm. Beni Affet lütfen.

Uzun zamandır benim için uykusuz geceler oldu. Kendi aptallığımla yüklüyüm. Hatalarımı kabul etmekten utanç duymuyorum. Üzüldüm canım!

Senin kadar akıllı olmayabilirim ama arkadaşlığımıza verdiğim zararı görecek kadar akıllıyım. Sonunda beni affedeceğini biliyorum ama gerçekten özür dilerim!

Keşke tüm acıları senden geri alabilsem ve mekanı bir kez daha dostluk sevinçleriyle doldurabilseydim. Basit bir SORRY ile ne kadar yapabilirim bilmiyorum. Ama anlayacağını biliyorum!

Seninle savaşıyorum, sana bağırıyorum, yaramazlık yapıyorum, seni çok incittim ama sensiz yaşayamam. Üzgünüm…

Hayatta, arkadaşlık test ediliyor. Sana yalan söyledim çünkü seni seviyorum. Seni korumam gerek Üzgünüm arkadaşımı yalanladıysam.

Benim hatam bir kazaydı ama arkadaşlığımız değil. Özrüm pişmanlık dolu ama dostluğumuz değil.

Seninle kavga ettiğim için üzgünüm. Ama yanlış nedenlerden dolayı seninle savaştığım için üzgünüm. Lütfen beni affet kardeşim…!

Geçen gün böyle bir velet olduğum için üzgünüm ve yanlış olduğumda bile bana sarılarak harika bir arkadaş olduğun için teşekkür ederim.

Bazen seni almak için özgürlüğümü alıyorum çünkü kalbimin derinliklerinde en iyi arkadaşımın her zaman anlayacağını biliyorum. Üzgünüm.

Bu dünyadaki hiçbir şeyin arkadaşlığımızın arasına girmesine izin vermem. Kendi hatalarım bile değil. Yaptıklarım için özür dilerim.

Arkadaşlığımızın kuralları yoktur, ancak iki güzel şeye dayanır – sınırsız sevgi ve sınırsız affetme. Canını sıktığım için üzgünüm, lütfen beni affet.

Daha Fazla Keşfet: En İyi Arkadaşlara Mesaj

Seni incittiğimden beri kendimi çok mutsuz hissediyorum, hadi sakinleşelim ve tekrar serinleyelim! Üzgünüm, lütfen beni affet!

Arkadaşlar için en tatlı Üzgünüm Mesajlar

Hayat herkese ikinci bir şans veriyor. Ama, ilk şansım için sana çok üzgünüm çünkü o yüzünde bir gülümseme daha görmek için daha fazla bekleyemem.

Sen tanıdığım en tatlı insansın. Seni incittikten sonra nasıl normal kalabilirim? Bu yüzden şimdi sana üzgünüm diyorum. Beni affedecek misin?

Çok fazla şekere biraz tuz eklerseniz, yine de tatlı kalır. Arkadaşlığımız bu şekilde. Aptalca hatalar yapmış olabilirim ama üzgün olduğumu söylemekten çekinmiyorum!

Yüzümde gülüşün olmadığı zaman dünyam karanlık ve donuktur. Benim yüzümden çok üzüldüğünü biliyorum. Üzgünüm canım arkadaşım Lütfen şimdi gülümse!

Hayatımda senden daha iyi bir arkadaş bulamadım. Seninle her an, cennette geçirilen bir an gibidir. Gerçekten üzülüyorum çünkü benim için çok özel birine zarar verdim. Üzgünüm!

Arkadaşlığımız bunun için benim için çok değerli. Senin gibi başka bir arkadaş bulmak imkansız olurdu, değer veriyorsun, sabırlı, komik… Devam edip gidebiliyorum ve artık sensiz doğru gelmiyor.

Arkadaşlığımız ömür boyu sürecek. Aptalca hatam bu güzel yolculuk boyunca küçük bir çukur. Üzgünüm.

Yaşamın, dostluğun değerini fark etmeni sağlamanın bir yolu vardır… ve en kötüsü de her zaman ön görüşte olmasıdır. Seni özledim dostum, bağlantıda kalmadığım için üzgünüm.

Sana bir daha asla yalan söylemeyeceğim, sana asla acı vermeyeceğim. Bundan sonra çok dikkatli olacağım çünkü arkadaşlığımız çok değerli. Beni Affet lütfen.

Sana zarar verdiğim için kendimi kötü hissediyorum. Sen benim gerçek arkadaşımdın. Sana bir özür borçluyum ve bence bunu söylemenin doğru zamanı. Bütün yalanlar için çok üzgünüm. Çok üzgünüm arkadaşım.

Tıpkı gözlerime bakarak yalanımı nasıl fark ettiğin gibi, kalbimdeki pişmanlığı sadece sesini duyarak anlayacağına eminim. Üzgünüm.

Beni affetip etmemen umrumda değil. Sonsuza dek çok sevdiğim arkadaş olacaksın. Üzgünüm.

Keşfetmek: Arkadaşlarınız İçin Teşekkür Ederiz

Bir kelime söylemeyeceğim. En tatlı özürler asla söylenmez, hissedilir. Kalbiniz eriyene kadar gözlerimdeki yaşlara bakmanıza izin vereceğim. Üzgünüm.

Arkadaşlar için Touchy Üzgünüm Mesajlar

Yaptıklarımın en iyi arkadaşıma zarar vereceğini bilsem, bunu yapmadan önce binlerce kez düşünürdüm. Benim için düşündüğünden daha önemli. Üzgünüm!

Senin için üzülmek için sebep istemiyorum. Suçlu olduğumda üzgünüm diyemem, olmasam bile üzgünüm diyebilirim. Çünkü arkadaşlığım benim için çok önemli.

Aynaya bakıyorum ve kendi hataları yüzünden harap olmuş bir insan görüyorum. Suçuyla ezilmiş biri. Umutsuzca en sevdiği kişi tarafından affedilmeyi isteyen bir kişi. Üzgünüm diyen bir kişi.

Hayat benim için çok affedilmez hale geldi. Hata yaptığımı biliyorum ama her zaman beni tekrar ve tekrar affetmek için naziktiniz. Son bir kez senin için üzgünüm.

Sana seni incittiğim için ne kadar suçlu hissettiğimi söyleyen binlerce kelimelik bir not gönderebilirdim. Fakat hayat kısa. Ben de şimdi SORRY demeye ve dostluğumuzu sürdürmeye karar verdim. Çünkü artık iyi zamanların boşa harcanmasını istemiyorum.

Ne kadar insanın ruh halimi değiştirmemeye tahammül edeceğinden emin değilim ama ben sizin olacağınızdan eminim. Geçen gün böyle bir pislik olduğum için üzgünüm.

Birlikte Harcadığımız İyi Zamanları ve Hayal Ettiğimiz Güzel Geleceği Hatırlayın… Kardeşim, Aramızda Mesafe Yok Olmak İstedim… Lütfen Boşlukları Köprülendirelim…

Üzgünüm demek çok kolay ama daha büyük biri olmanın ve sorun olmadığını söylemenin çok zor olduğunu biliyorum. Lütfen beni affet, özür dilerim.

Üzgünüm demenin sana ne kadar zarar verdiğime yetmediğini biliyorum ama beni affedene kadar milyon kere söyleyeceğim. Üzgünüm.

Arkadaşım, seni üzmek istemedim. Yalan söyledim çünkü dostluğumuzu kurtarmak için mecburum. Umarım anlarsın. Size her şeyi açıklamanızı görmek isterim.

Gibi Olabilir: Uzun Mesafe Dostluk Mesajları

Üzgünüm, buraya geldiğim tek kelime. Ama gözyaşlarım bütün dünya demek. Üzgünüm sevgili arkadaşım!

Yalan söylediğim için özür dilerim. Bana istediğin kadar kızabilirsin. Ama çabuk yap çünkü sana söyleyecek çok heyecan verici bir şeyim var.

Arkadaşlar için En İyi Özür Mesajları

Senin gibi arkadaşlar, birinin hayat boyu kazandığı başarılardır. Sen her zaman benim için harika bir arkadaş oldun. Hatam için çok üzgünüm. Lütfen özrümü kabul et!

Sen gerçek bir beyefendi ve harika bir arkadaşsın. Yaptıklarımın sonucunu fark etmemek benim suçum. Bunun için çok utanıyorum. Senin gibi gerçek bir arkadaş, koşulsuz bir özrü hakediyor. Üzgünüm!

Bu mesajı size yollamadan önce hiç düşünmedim. Hatamı farkettikten hemen sonra, gecikmeden sizden özür dilemeye karar verdim. Sonuçta özür dilerim!

EGO’nun arkadaşlığımızın arasına girmesine asla izin vermedim. Aslında yanıldığım zaman özür dilemeye hazırım. Şu an gerçekten suçlu olduğumu hissediyorum. Bu yüzden hatalarım için özür dilerim sevgili arkadaşım.

Üzgün ​​ve üzgün olduğunu biliyorum. Söyleyebileceğim tek şey, hiçbir koşulda size zarar vermek istemediğim. Hayattaki en çok umursadığım şeyler yüzünden arkadaşlığımızdır. Herşey için özür dilerim!

Hayatın zevkli davranışlarından biri olarak, dostluk en iyi masumdur. Bu şekilde tuttuğun ve salak olduğun için üzgünüm.

Dürüst olmak gerekirse kalbi kırılmış şeyler böyle, arkadaşlığımı mahvetmek benim hatam istemiyorum ve bana ikinci bir şans verebilirseniz bu benim için çok şey ifade ediyor.

Arkadaşlarına üzülmenin en iyi yolu, gözlerinin içine bakmak ve kalbini kırmak. Seni gerçekten önemserlerse, anlarlar. Şimdi tam olarak ne yapıyorum.

Bütün yalanlar için özür dilerim. Canını yakıyor ve beni henüz affedemezsen anlıyorum. Ama lütfen bunu hep yaptığımı hatırla, çünkü seni önemsiyorum. Üzgünüm.

Üzgünüm yalan söyledim, ağladığın için üzgünüm. Kaba olmak istemedim, lütfen beni affet dostum.

Senin gibi insanlar ömür boyu bir kez gelirler ve ben dostluğumuzu tehlikeye atacak kasten hiçbir şey yapmam. Çok iyi bir arkadaş olduğun için teşekkürler, özür dilerim.

Arkadaşlığımız çok değerli ve mantıklı bir şey yaparak seni asla kaybetmek istemem. Üzgünüm sözlerim seni üzdü, ama kasıtlı olmadığını bilmeni istiyorum.

Bunu Kontrol Et: Duygusal Arkadaşlık Mesajları

Arkadaşınıza özür dilemeye hazır olduğunuzu ve arkadaşlarımız için üzgün mesajlar derlememizin, en iyi arkadaşlığın yanıltıcı koşullarını onarmak için tam destek vereceğini umuyoruz. Kalbimiz, arkadaşlığınızı uzun süre yaşamak istiyor. Bizimle kaldığınız için teşekkürler.

Sponsor Reklamlar

14 Mart 2019 - 13:55

MaviNehir

154 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli