Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Duru Sohbet, Duru Chat, Duru Mobil

Duru Sohbet, Duru Chat, Duru Mobil
Sponsor Reklamlar

Komik Emeklilik Teklifleri ve Dilekler: Emeklilik, insanların rahatlamak, zevk almak ve ellerinden geleni yapmak için çok zaman harcadıkları bir yaşam dönemidir. Çoğu insan hayatını beklenen emekliliğini planlayarak geçirir ve gelince eğlenceli zaman başlarken yakın ve sevgili olanların takdirine ihtiyaçları vardır. Esprili ve aptal bir emeklilikle selamlayacak biri varsa, biraz daha fazla mutluluk eklemek isterse, o zaman bu Komik Emeklilik Tekliflerini Al ve mizahi emeklilik, mesajların şu anda bazı komik duyguları etkilemesini diliyor. Ne iş arkadaşı, patronu, arkadaşı, ebeveyni, büyük anne veya büyük babası veya yakın komşusu olursa olsun, bu komik emeklilik teklifleri ve mesajları onları neşeli hale getirecek ve yüzlerine sevimli bir gülümseme getirecektir. Selamlamanızı eğlenceli kılmak ve arzu ettiğinize mutlu bir emeklilik diliyorum. kaliteli chat / kaliteli sohbet / mynet sohbet

Komik Emekli Dilekler

Mutlu emeklilik sana. Kısa bir süre içinde çok fazla aktiviteyi denememenizi ve engellememenizi tavsiye ediyorum. Yenilecek son zamanların yok, etkileyecek patronların ve tatmin edecek müşterilerin yok, bu yüzden zaman ayır ve rahatla.

Artık gerçek iş ahlakını, örgütsel becerilerini ve mazeretlerini bilen yeni bir patron edin. Eşler en zorlu patronları yapar. İyi şanslar!

Bir huysuz emekli gibi davranıp davranmamanın önemi yok, çünkü insanlar zaten bunu varsayacaklar. Bununla ilgili iyi şanslar.

Emekliliğiniz için tebrikler. Şimdi, tüm zamanınızı alacak ve hiç bitmeyen bir proje üzerinde çalışmaya zorlanacaksınız.

Siz emekli olduğunuzda sizin için iyi bir sağlık diliyorum. Kalp krizi geçiriyor olsanız da, etrafta tembellik yaparak şişmanladığınızda. İyi bir emekli ol.

Sağlık, aile, arkadaşlar ve ilişkiler hayatınızda feda ettiğiniz şeylerden bazılarıdır, böylece daha çok çalışıp daha fazla para kazanabilirsiniz. Artık emekliliğin tadını çıkarmak için bu şeylere ihtiyacınız olduğunu fark edeceksiniz. Bu hayatın ironisidir.

Mutlu emeklilik. Hala gençken emekli olmalısınız, çünkü o zaman daha fazlasını yapacak güce sahiptiniz. Şimdi yapacağın tek şey, varsa köpeği uyumak, yemek yemek ve yürümek. Anlamlı bir iş için daha fazla güç yok.

Ne kadar üniversite derecesi, beceri geliştirme kursu ve mesleki akreditasyon almış olursanız olun, emekli olduktan sonra alacağınız bir yeterlilik daha vardır – Master of Doing Nothing. Tebrikler.

Burada çalışmaya başladığınız günden itibaren gerçek emeklilik yıllarınızın tadını çıkarmaya çalışın. Emeklilik sanatında ustalaştın ve sana iyi göründüğünü temin ederim. Mutlu emeklilik.

Ayrıca Okuyun: Meslektaşlarımız İçin Emeklilik Dilekleri

Mutlu bir emeklilik ve hayatı çok ciddiye almamaya çalışın. Ne de olsa, çalıştığın yıllar boyunca işleri kolaylaştırdın. Neden şimdi değişmelisin?

Tüm hayatınız boyunca sağlığınızı feda ettiniz, böylece mutlu bir şekilde emekli olmak için daha fazla para kazanabilirsiniz. Şimdi sağlığınızı korumak için tüm parayı harcayacağınızı fark edeceksiniz. Tebrikler.

Son ödeme tarihini çoktan geçtin ve artık emeklilerin hurdalığına katılmanın vakti geldi. Endişelenmeyin, arada bir biri bir hurdalıkta bir hazine bulur ve kim bilir, sadece siz olabilirsiniz. Mutlu bir emeklilik var.

Emekli olduktan sonra beden büyür, kalp büyür ve zihin gençleşir. Genç bir zihinle ve düşkün bir kalple eski bir vücuda dokunmaya çalışırken en iyisi.

Komik Emekli Mesajları

Sonunda şu andan itibaren takviminizde tüm günlerde Pazar olarak işaretlenmiş olduğuna inanabiliyor musunuz? Onlardan zevk alın ve yüzünüzde her zaman bir gülümseme olabilir. Mutlu emeklilik.

Emeklilik, tüm bu yılların sonunda çocuk olmaya geri döndüğünüzde olgunlaşmaya çalışarak nasıl boşa gittiğinizi fark etmenizi sağlayacak tek şeydir. İyi eğlenceler.

İnsanların size emeklilik hediyesi verirken, zamanınızın dolduğunu söyleyecek gibi her zaman bir saatin veya saatin olduğunu not etmek ilginçtir. Emeklilik süresi ücretsizdir.

Emekli hayatınızın her günü mutlu bir Cuma gecesi gibi hissedeceksiniz. Ama işe yaramaz çünkü yaşlanmak her zaman Pazartesi sabahı gibi sıkıcı hissettirir. Mutlu emeklilik.

Ayrıca Oku: Patron İçin Emeklilik Dilekleri

Eğer gerçekten emekli olup olmadığınızı bilmek istiyorsanız, emekliliğin ertelendiğini ve işe geri döneceğinizi söylemeye çalışın. İddiaya girerim bir iğne atışı duyabilirsin. Yap! Şimdi biliyorsun. Mutlu bir emeklilik var.

Emekli olmadan önceki son günlerde aynı tutuma sahip olsaydık, hepimiz işte çok daha az stresli olurduk. Burada da hiçbir şey yapılmadı, ama mesele bu değil.

Bunca yıl boyunca meslektaşlarınız, gençler, yöneticiler ve iş yerindeki patronunuzla tartıştınız. Emekli olduktan sonra, evde çocuklarınız, çocuklarınız ve karınızla tartışacaksınız. Hayat aynı kalır.

Gördüğüm kadarıyla nasıl emekli olacağınız konusunda pratik yapıyorsunuz ve şimdi asıl mesele burada. O kadar iyisin ki, yeni rolünü üstlenmekte hiçbir problem olmamalı. Mutlu bir emeklilik var.

Acil durumdaki çocuğunuzun yalnızca emekli olduğunuzda sizi özleyeceklerini iddia ettiğinden emin olabilirsiniz. Bu üzgün surat kanmayın. Bu kişi, ofis alanınızı devralabilecek kadar dakikaları saymakla meşgul, daha önce gitmelerini dilediler. Yine de emekliliğinin tadını çıkar.

Vücudunuzu hasta olduğunuzda her zaman lanetlediniz, bu da sizi işyerinde önemli bir son tarihi kaçırdı. Emeklilik, işte bu kadar uzun süredir vücudunuzla ilgilenmemek için işteki önemli bir son tarihi kullanmak için kendinizi lanetleyeceğiniz zamandır.

Tüm hayatınız boyunca sağlığınızı feda ettiniz, böylece mutlu bir şekilde emekli olmak için daha fazla para kazanabilirsiniz. Şimdi sağlığınızı korumak için tüm parayı harcayacağınızı fark edeceksiniz. Tebrikler.

Bilgisayar ekran koruyucunuz Green Acres’den bir sahne – böylece her zaman istediğiniz çiftliği hayal edebilirsiniz. En iyi şekilde yararlanın, mutlu bir emekliliğiniz olsun.

Mutlu emeklilik ve benim tavsiyem, geri döneceğinizi söylemeye çalışmadığınızdır çünkü insanların tepkilerine şaşıracaksınız. Kimse ofisinizi ve park alanınızı geri veremez. Kimse seni bu kadar özlemiyor.

Komik Emekli Alıntılar

Erkekler altmışlarına vardıklarında ve emekli olduklarında, parçalara ayrılırlar. Kadınlar yemek yapmaya devam ediyor. – Gail Sheehy

Emeklilik Las Vegas’ta uzun bir tatil gibidir. Amaç, tadını sonuna kadar çıkarmak, ancak tamamen tükendiğinde, paranız bitti. – Jonathan Clements

Emekli insanlar dişlerime iltifat ediyor, sonra da onlara bakmamı söyle. Bu her zaman onları çalmaya çalıştıklarını düşündürüyor. – Emily Claire Tamblyn

Bir adam emekli olduğunda ve zaman artık acil bir öneme sahip olmadığında, meslektaşları genellikle ona bir saat sunar. – RC Sherriff

Para harcamadan nasıl zaman geçireceğinizi bulabilirseniz, emeklilik büyük bir sevinç olabilir. – Yazar Bilinmiyor

Ayrıca Okuyun: Öğretmen İçin Emekli Dilekleri

Ne zaman emekli olacağımı insanlar soruyor. Neden yapayım? Ben iki yol aldım. Hala film yapıyorum ve kıdemli bir vatandaşım, bu yüzden kendimi yarı fiyatına görebiliyorum. – George Burns

Biri emeklilik moduna geçene kadar özgürlük kavramı asla gerçek anlamda gerçekleşmez. – Büyük bir

Emeklilik harika. Ona yakalanma endişesi olmadan hiçbir şey yapmıyor. – Gen Perret

Hayatımızı kaça harcıyoruz: saatin kalkması, saatin yemesi ve uyuması, tekrar kalkmamız, işe gitmemiz – ve sonra emekli olmamız. Ve bize ne veriyorlar? Kanlı bir saat. – Dave Allen

Emekli olduğunuzda patronları değiştirirsiniz – sizi işe alandan evlenene. – Gen Perret

Altın saat, alıcıları ömür boyu hizmette geçirdikleri altın saatlerinin çoğundan vazgeçtiği için emeklilik için en uygun hediyedir. – Harry Mahtar

İlk önce isimleri unutursun; o zaman yüzleri unutursun; o zaman sineğini kesmeyi unutma; ve sonra sineğini çıkarmayı unuttun. – Dal Rickey

Altmış beşte emeklilik çok saçma, Altmış beş yaşındayken – hala sivilcelerim vardı. – George Burns

Emeklilik, anlıyoruz, meşgul, zengin ve sağlıklıysanız harikadır. Fakat o zaman, bu şartlar altında iş de harika. – Bill Vaughan

Emekliliğimde birçok seminere katılıyorum. Buna şekerleme denir. – Harry Emerson Fosdick

Sadece şirketten emekli oluyorum, ayrıca stresten, iş yerimden, çalar saatimden ve ütümden de emekli oluyorum. – Hartman Jule

Emekli kişiye komik emeklilik teklifleri ve mesajlar göndermek, emekli yaşamın mutlu anlarına ekstra bir eğlence katabilir. Bu eğlenceli mesajları ve alıntıları deneyin ya da hoşunuza giden bir emekli olmak için bu mesajları bir kartla gönderebilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

14 Mart 2019 - 14:02

MaviNehir

182 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli