Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

En Güzel Arkadaşlık Sözleri, Etkileyici Dostluk Mesajları

En Güzel Arkadaşlık Sözleri, Etkileyici Dostluk Mesajları
Sponsor Reklamlar

Sana onun için mesaj gönderiyorum…

Erkeğin senden uzaklaşıp birkaç gün ayrı kalması çok acı veriyor. Bu sefer kendini yalnız hissedebilirsin ve kalbin seni çok özlediğimi söyleyerek daha da yükseliyor! Her ikiniz de bu küçük dönem için uzun mesafeli bir sevgiyi sürdürmek zorunda kalsın. Sakin ol ve sabırlı ol, çünkü bu modern teknolojilerin bir çağıdır ve derin duygularını erkeğinle özlüyor , Facebook, Pinterest, Google Plus, Twitter, E-posta yoluyla ya da hücresindeki özel mesajlarda onun için seni özlüyorum . Doğru duygular, onun için gerçek duygularını aktarabilecek en iyi kayıp mesajlarını bulabilir ve adamınız şu an yoldaşı olmadan hissettiğiniz şu anki durumunuzu anlayabilecektir. kız sohbet / kızlarla sohbet / kız chat

Touchy Onun için Mesajlar Eksik

Sadece seni özlemiyorum – nefesindeki sıcaklığı, gözlerindeki derinliği, parmaklarına dokunduğunu ve ellerini belimde hissettiğini özlüyorum. Seni gerçekten ve derinden özlüyorum.

Yalanları görmeye başladığım zaman geldi: Tüm erkeklerin aynı olduğu konusunda yalan söyler! Etrafa baktım ve sen bir istisnasın! Tüm erkekler yalan olabilir, ama sen benim gerçek hayatımsın. Seni seviyorum ama özlüyorum

Sevgilim koca, bana kılık değiştirmiş bir lütufsun. Ama sen buralarda değilken, benim olandan reddedilmiş gibi hissediyorum. Çünkü sen bana ve hiçbir yere ait değilsin. Seni özledim.

Hayatın üzüntülerini unutmak için sarıldığımız anları özlüyorum. Güldüğümüz ve kaygısız yaşadığımız zamanları özlüyorum. Güneş doğana kadar kucaklaştığımız zamanları özlüyorum. Birlikte olduğumuz tüm anları özlüyorum, lütfen bana geri dön.

Lütfen bana hoşça kal deme. Sensiz bir an, ölmek istediğimi hissettiriyor. İhtiyacım olan tek şey yalan söylemiyorum Seni özlüyorum ve düşünüyorum, iç çekiyorum.

Bir saniye bile yanınızda olmak, bir ömür boyu mutlu olmayı deneyimlemek gibi geliyor. Senden bir saniye bile uzak olmak, bir ömür boyu sefalet içinde kafesli hissediyor. xoxo

Bu şarkının dediği gibi “İhtiyacım olan tek şey nefes aldığım hava ve seni sevmek.” Seni özlüyorum bebeğim. Eve geldiğinde seni görmek için sabırsızlanıyorum. Seni düşünüyorum!

Seni deli gibi özlüyorum, seni vahşi gibi özlüyorum, ne zaman geri geleceksin canım, ne zaman tezahüratımı geri döneceğim? Lütfen yakında geri dön çünkü seni çok özlüyorum!

Sana güveniyorum bebeğim. Ve ne biliyor musun? Bu seni sevdiğimden daha iyi bir iltifattı. Nedenini bilmek ister misiniz? Çünkü her zaman sevdiğin birine güvenmezsin, ama daima güvendiğin kişiyi sevebilirsin. Seni özlüyorum!

Pencerenin dışında, seni hatırlıyorum, Etrafıma baktığımda, seni hatırlıyorum, Etrafımda dolaşırken, Seni hatırlıyorum. Her şey bana seni hatırlatıyor ve seni özlememi sağlıyor!

Uyandığımda, kalbimdeki boşluğu hissediyorum, O zaman farkına varıyorum ve sizleri çok özlüyorum.

Kalbim sizi düşündüğü zaman kıkırdar ama siz uzaktayken ağrıyor. Mutluluk, burdayken beni yutuyor, ama olmadığında, üzüntüye avlanıyorum. Seni özledim.

Ne zaman ayrılsan, aşk birini özlüyor, ama bir şekilde içini sıcak hissediyor çünkü kalbine yakınsın.

Uzaklık bizi birbirinden ayırabilir, ama sadece aklımda olduğunu bilmeni sağlamak için her zaman mutlu anlarım. Seni çok özlüyorum

Devamı: Erkek Arkadaşın İçin Mesajları Kayıp

Asla birinin sana olan sevgisinden şüphe etme. Bazı kusurlar bulursanız, bırakmalarına izin verin. Acıdan kurtulursan, mutluluk asla bitmez ve tatmin edici olmaz. Asla mükemmel aşkı bulmaya çalışmayın, çünkü acısız aşk tamamen imkansızdır. Seni özlüyorum bebeğim!

Seni çok özledim aşkım, sensiz kendimi çok kaybolmuş hissediyorum, lütfen geri dön ve gülüşüm gibi ol, seni çok özlüyorum kısa zamanda geri gel!

Benimle birlikteyken en kötü kabuslar bile tatlı görünüyor… ve sen yokken en tatlı rüyalar bile karanlık görünüyor. Seni özledim.

Sebep yok, sezon yok, Ama her an seni özlüyorum, Zaman yine aynı değil canım, Lütfen bana geri dön, Çok yüklüyorsun!

Aşkla ilgili sorun her zaman çok az veya çok fazla olmasıdır. Öğrenmeye geldiğim şey, daima birlikte yaşamak istemediğiniz biriyle değil, her zaman onsuz yaşayamayacağınız biriyle olmanız gerektiğidir. Ve bu sensin, seni çok özlüyorum!

Sabaha sarıldığımda dünyam monokrom hale geliyor, sabaha tekrar rengarenk olunca eve dönene kadar hoşçakalın. Seni özledim.

Duygusal Onun için Mesajlar Eksik

Acı çekiyorum çünkü paylaşmak için benimle değilsin, gülümsemem bir yerde kayboluyor çünkü onu bulmak için burada değilsin. Seni çok özlüyorum ve sadece sarılman beni mutlu edebilir. Yakında geri dön.

Yeterince seni seviyorum, Yeterince seni umursuyorum Tüm ödüllerin için yeterli, Tek istediğim senin yüzün. Ben seni özledim seni seviyorum.

Gülüşünü özledim, öpücüklerini özledim, yalnızlık beni öldürüyor. Bana geri dönerek beni hayata döndür! Seni özlüyorum bebeğim!

Aşkın bana içten rahatlık veriyor, Hayatta gördüğüm en iyisi. Sen benim dünyamsın, neşemin sebebi, Sen olmasaydın, ben nerede olurdum! Seni seviyorum, ama seni özlüyorum.

Seni biraz özlüyorum, her gün biraz fazla, biraz fazla sık ve biraz daha fazla diyebilirsin.

Lütfen patronunuzdan masanıza fazladan bir sandalye koymasını isteyin, böylece ofisinize gelip tüm güzel iş arkadaşlarınızın bakışlarını dinleyeyim. Seni özledim.

Daha fazla: Seni sevenler için mesajları özledim

Aşkınızın düşüncesi günümü tamamlıyor, Kimsenin yarışamayacağı bir sporcunun hissini getiriyor. Ve dişler için ne kadar güzel olduğunu düşünürsem, kalbimin zayıflaştığını hissediyorum ve nefes alamıyorum! Seni çok özledim.

Google’da aradım – Neden kocamı çok özlüyorum? Google yanıtladı – Çünkü o da seni özlüyor.

Birini kaçırmak her gün daha kolaylaşıyor. Çünkü, birbirinizi en son gördüğünüzden bir gün daha geçmesine rağmen, bir sonraki güne bir gün daha yakın olacaksınız.

Sizi düşünerek mutluluğu anlıyorum, görüşünüzü görerek güzelliği anlıyorum, kendinize göre sevgiyi anlıyorum. Ben olduğum için gurur duyuyorum, çünkü seninim. Seni seviyorum ama seni özlediğimi biliyorum.

Sizi özlüyorum, güneş kışın derinliklerindeki çiçekleri özlüyor, güzelliği yerine ışığı yönlendirmek yerine, kalp yokluğunuzun beni sürdüğü donmuş dünya gibi sertleşiyor.

Rakamlarla, bakımınız sayılmaz ve Karşılaştırmada, sevginiz eşsiz. Her şey hakkında konuşmak için, ben de tamamen suskunum! Bu yüzden sonsuza kadar kalbimdeki en iyisin. Ben seni özledim seni seviyorum.

Seni özlüyorum, seni öpüyorum, sana sarılıyorum, seni istiyorum, seni seviyorum. Tek ihtiyacım olan sensin, sen ve sadece sen!

Senin hakkında düşünmek, şimdiye kadarki en romantik ve tatlı his. Ama eve gelmeni beklemek beni çok fazla gözyaşı döküyor. Seni özledim.

Daha fazla: Seni özledim tırnak

Sizden uzak olmak çok zor çünkü kalbimi sizden aldınız. Geri getir ve beni mutlu et, Gözyaşlarını sil ve yalnız olmamı engelle.

Yasaklanınca ağlardım ve rahat edemedim, ihtiyaç duyduğum hiçbir arkadaşım olmadığı zaman hayatım boyunca ağlardım. Ama benim hayatıma girmen, araçları haklı çıkaran sondu. Söyleyebilir ve söyleyip söyleyebilirim, sonsuza dek benim olacaksın. Seni seviyorum ama seni çok özlüyorum

Beraber olmadığımız zaman, ruhum içi boş geliyor. Kalbim uyuşmuş hissediyor, duygularım sığlaşıyor. Rengi olmayan bir gökkuşağı gibi, kafiye olmadan şiir gibi… senden uzak olmak hayatımın en karanlık zamanları. Seni özledim.

İşiniz sizi uzun yolculuklara götürdüğünde, aile sağlayıcısını özlüyor, çocuklarınız babalarını özlüyor ve ben ruh eşimi ve sevgilimi özlüyorum. Seni özledik tatlım.

Gümüş ve altınlarını istemiyorum. Tek istediğim varlığın. Seni gerçekten özlüyorum aşkım. Lütfen bana geri dön.

Kelimeler, özlemimi ifade etmek için yeterli değil, Her gün ve her gece, seni düşünüyorum, Geri gel aşkım, coz seni çok özledim!

Sevdiğin birini özlemek kolay bir durum değil. Ama tereddüt etmeden devam et ve gönlünü göndererek aşkını ifade et onun için mesajlarını özlüyorum ve mesafenden sevgini besledim.

Sponsor Reklamlar

07 Mart 2019 - 08:00

MaviNehir

54 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli