Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Game of Thrones 8 sezon 1 Bölüm izle

Game of Thrones 8 sezon 1 Bölüm izle
Sponsor Reklamlar

Geçtiğimiz sezon ‘Taht Oyunları’ beklenenden daha sonra çıkacak

Dizinin, popüler bir dizi olan “Game of Thrones” dizisini sona erdirecek resmi sezonu, teknik etkiler yapma süreci nedeniyle Mayıs 2019’dan sonra piyasaya sürülmesi gerekebilir.

Son zamanlarda, bir röportajda  Huffington Post, Joe Bauer, televizyon serisinin teknikleri müdürü isabet Game of Thrones (Bir Buz Şarkı ve Ateş), üretim programına ilişkin bazı bilgilerin söyledi 8. sezon. 

Buna göre, ekibine bu film için özel görevler verildiğini söyleyerek izleyiciyi şaşırttı. Çalışma programları en az Mayıs 2019’a kadar sürecek.

“İşimize yeni başladık ve Mayıs 2019’a kadar sıkı çalışacağız. Böylece önümüzdeki 8-9 ay boyunca film çıkacak “dedi.

Bu, son sezonun lansman süresinin dünyanın beklentilerin ötesine geçeceği ve birçok izleyicinin hayal kırıklığına uğramasına neden olacağı anlamına geliyor.

Thrones Game’in son sezonu   Ekim ayında çekildi, ancak 2019’un ikinci yarısına kadar resmen yayınlanmayacaktı.

Ek olarak, Joe Bauer ayrıca Thrones Game’in 8. sezonunda Emmy yarışması olasılığını da paylaştı  . Kurallara göre, yalnızca 31 Mayıs 2019’dan önce yayınlanan seri 2019’da Emmy adaylığı için değerlendirilecek. Bu nedenle, üreticinin Mayıs ayından sonra planlandığı gibi havalandırmaya uygun olan Emmy 2020 turnuvasını hedeflemesi muhtemeldir.

Daha önce, HBO Casey Bloys başkanına göre, son sezon Nisan 2019’dan itibaren yayınlanacak. Arya Stark’ı oynayan aktris bile, Maisie Williams, karakterinin yakında gelecek yıl nisan ayında geri döneceğini izleyiciye duyduğunu duyduğunu ifade etti.

Coming Soon gazetesine göre , HBO’nun rekabet sezonunu yakalamak için Mayıs ayında birkaç bölümden önce yayın yapacak üreticileriyle pazarlık etmesi mümkün. Ancak yapımcılar bu son sezonda çok fazla beklenti duydular; bu nedenle, özellikle film bitmemişken, erken girişimlerde bulunmak zor olacaktı. 

İçerik tartışmalarına rağmen, Game of Thrones  7. sezon  hala epik filmlerin sekizinci sezonunu açacak ve HBO için birçok başarı yaratacak şekilde rekor bir seviyeye ulaştı.

Sadece bu değil, röportajda, teknik direktör Joe Bauer da 8. sezonun ezici popülerliği ile ilgili bazı önemli bilgileri paylaştı. 

“Son gerçekten olağanüstü. Seyirci, filmin ilginç bir kısmının tadını çıkaracak. Son film sezonu krallık savaşının gerçek doğasını gösteriyor. Daha makul bir sonuç olduğunu sanmıyorum. Nesnel olarak konuşursak, izleyicinin de bu dizinin böyle bitmesini beklediğine inanıyorum. “

Game of Thrones serisini kapatmak için geçen sezon , sezon 7’den az olan sadece 6 bölümden oluşacak. Sezon 8 Ekim 2017’den çekildi ve çekimler resmen bu yaz sona erdi.

Seri kapanmak üzere olmasına rağmen, seri fanların endişelenmesine gerek yok. HBO kanalı, Game of Thrones  8 sezonunda sona erdikten sonra bazı seri öncesi seriler yapacaklarını doğruladı  . Prequel üretiminin Şubat 2019’da başlaması bekleniyor.

Sponsor Reklamlar

09 Mayıs 2019 - 21:48

MaviNehir

214 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli