Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Game of Thrones 8 sezon 2 Bölüm izle

Game of Thrones 8 sezon 2 Bölüm izle
Sponsor Reklamlar

Daenerys, Demir Taht’ı yeniden kazanmak için büyük bir orduyla ve 3 ejderhayla geliyor. Hepsinden önemlisi, üç “harika” danışmanı var: Tyrion, Varys ve Missandei. Dothraki ve Unsullied birliklerine ek olarak, Daenerys’in de müttefiki olduktan sonra Yara ve Theon Greyjoy’dan 100 savaş gemisi var.

Varys, Olenna Tyrell ve Ellaria Sand ile her ikisi de Lannisters ile düşman olan ittifakları sağlamak için bilgi sahibidir. Üreticilerin yayınladığı römork ve fotoğraflarda gördüğümüz gibi Daenerys, Targaryen’in sarayı olan Dragonstone’a doğru gidiyor.

2. Önemli: Jon Snow’un gerçek kökeni.

Bran, 6. sezonun son bölümünde, Bran Snow’un önceki fan teorisinin doğru olduğunu iddia ederek Lyanna Stark ve Rhaegar Targaryen’in kızı olduğunu gördü. Ölmeden önce Lyanna, Ned’i oğlunu Robert Baratheon’dan koruma sözü vermesi için zorladı. Lyanna, Rhaegar tarafından ele geçirilmeden önce Robert’a nişanlandı. Robert Jon’u tanıyorsa onu öldürdü, çünkü Demir Taht’ın meşru ve meşru mirasını engelliyordu.

3. Cersei şimdi Yedi Krallığın Kraliçesidir.

6. sezonun son bölümünde hepimizin gördüğü gibi, Cersei Margaery, Loras’la Büyük Eylül’ü ve sarayda ateş topları olanların hepsinde patladı. Cersei’nin hayatta kalan tek çocuğu, Kral Tommen, pencereden atlayarak hayatına yenik düştü. Daha sonra Cersei, Yedi Krallık Kraliçesi’nin tahtını onurla devraldı.

4. Greyjoys savaşa geri döndü.

Yara ve Theon, 6. sezonun sonunda Daenerys ile bir anlaşma yaptı ve Yara’nın Demir Adalar Kraliçesi’ne verdiği destek karşılığında ona bir savaş gemisi verdiler. Yara ve Theon, Daenerys’ten Demir Adalar’ın özgürlüğünü tekrar kazanmasını ve Euron’un düşürülmesine yardım etmelerini istedi – amcaları. 

5. Arya eve dönüş yolunda – kin ile.

Arya artık Yüzsüz. Seyirci, 6. sezonun sonunda Walder Frey’i boyuna bir bıçakla öldürürken sayısız intikamı gördü. Arya ‘katiller listesindeki’ başka bir ismi işaretler ve evine döner – Winterfell.

6. Sansa ve Jon Snow arasında çatışma.

Jon, Sansa’nın Kuzeye Winterfell Hanımı gibi önderlik edeceğine söz verdi, ancak Jon Bastarlar Savaşı’ndan sonra Kuzey Kralı olarak selamlandı. Sansa bu konuda çok kızgın görünüyor. Sonunda Jon’a ihanet etti ve küçük parmakların – sinsi işverenin yaptığı her şeyi yaptı mı?

7. Melisandre güneye yöneldi.

Jon Snow’a Shireen’i öldürdüğünü itiraf ettikten sonra Jon, cadıyı Kuzey ülkelerinden kovdu. Seyirci onu en son gördüğünde Winterfell’den güneydeydi.

Sponsor Reklamlar

09 Mayıs 2019 - 21:52

MaviNehir

800 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli