Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Karanfil Sohbet, Karanfil Chat, Karanfil Mobil

Karanfil Sohbet, Karanfil Chat, Karanfil Mobil
Sponsor Reklamlar

İlişkide insanlar genellikle bazı özel zevkler çıkarmaya çalışırlar ve eğer sevgili karıdan veya kız arkadaştan geliyorsa, düzenli bir şekilde heyecan verici ve daha özel bir şey vardır. Koca ya da erkek arkadaşıyla onun için bazı kirli mesajlarla flört etmek , ilişkinizin yaramaz zevk tarafını ateşe verebilir. Burada onunla paylaşabileceğin, ancak çok dikkatli olacağına, onun için bu yaramaz mesajların çok cilveli veya rahatsız edici olarak görülebileceği için en iyi ve en kirli mesajlarını koyduk. Göndermeden önce onun için her kirli mesajı okumanızı ve ilişkinizin tutumuna uyması için bu mesajları yeniden düzenlemekten çekinmeyin. kaliteli chat / kaliteli sohbet / mynet sohbet

Yaramaz Mesajları Çekici Görmek

Kollarında bana hakim olma şeklindeki aşk, erkekçe kuvvetinle beni geriye iten gözlerime bakıyor.

Yakında gelip beni görmeye yaramaz… Şu anda kendimi biraz posta hissediyorum… paketinizi kontrol etmeniz gerekebilir!

Dilini meme uçlarımın etrafında yuvarladığın zaman hoşuma gidiyor ve sonra yavaşça o sıcak nemli nefesinle nefes verip içimde titriyor!

Yatağımda çıplak uzanıyorum, ne istersen yapmana izin veriyorum, direnmeyeceğim. Tek ihtiyacın olan, beni cennete götüreceğine söz vermek.

Selam tatlım! Sadece kırmızı külot mu yoksa mavi olanı mı giymem gerektiğini sormak istedim. Kafam karıştı, bu gece onunla oynayacağın her şeyden önce, önerebilir misin?

Çok kirli şeyler hakkında düşünmekten vazgeçemiyorum… Bana yardım edebilir misin?

Dün gece yaramaz bir rüya gördüm ve tahmin et onun içinde kim vardı? Sana bir ipucu vereceğim. Şu an ona mesaj atıyorum.

Vücudundan çikolata şurubu yaladığımda çok güzel olacaksın!

Çubuğuna dokunduğumda kendimi çok sıcak ve şişkin hissettiriyor, külotumun altında nemli ve ıslak kalmamı sağlıyor.

Külodumun ne renk olduğunu tahmin edersen, o zaman eve geldiğinde sana bir iş verebilirim.

Beni öpme şeklini seviyorum, boynumdaki yumuşak ve ıslak öpücüklerini ve kulak memelerimi hafifçe ısırmayı seviyorum. Beni ıslatıyor!

Spor salonundan çık tatlım ve Bang-Bang için biraz enerji tasarrufu yap. Bu gece seni bacaklarımın arasında çılgına çevireceğim.

Öpüşmeye inan ve anlatır mısın? Çünkü beni öpmeni ve aklında bana bir şeyler yapmanı ve bana her şeyi anlatmanı istiyorum.

O tatlı dudakları her yerimde hissetmek istiyorum ve her yerimde her şeyi kastediyorum… bir şart… size ellerimle yol göstereceğim… önderlik ediyorum… takip ediyorsun… kabul ettin mi?

Ayrıca Oku: Onun İçin Mesajınızı Kayıp

Sadece ellerini düşünmeye devam ediyorum… Beni deli eden o şeyi tekrar yapmanı bekleyemem!

Dün gece rüyamda seninle birlikte yaramaz zevkle inliyor ve terliyordum. Sadece bu gece yatak odamda kalabilir misin diye sormak istedim, rüyam gerçek olsun!

Şu an kendimle oynuyorum! Eve ne zaman geliyorsun? Bu akşam bana kaç ritmik kas kasılması yapabileceğini düşünüyorsun? Bu gece çok sesli çığlık atacağım.

Bunun normal olup olmadığını bilmiyorum ama beni öptüğünde bacaklarım zayıflıyor.

Bugün meşgul müsün? Aslında, yazarın bazı heyecan verici yaramazlık durumlarından bahsettiği bir dergi okudum. Özgür olsaydın bu gece denebilir miydik?

Sen, ne zaman istersen çığlık atmaya hazır mısın yoksa ben de sensiz yapmayı mı planlamalıyım?

Seni bekleyen çok özel bir kucaklama var… bu kollarım, ellerim veya… vücudum bile…… ağzımı içermiyor… ilgileniyor mu?

Onun İçin En Kirli Mesajlar

Bu gece, beni kasların dokunuşuyla yavaşça soyunmanı ve vücudumun her bir kısmını dokunmadan hiçbir inç kalmadan ısırmanı istiyorum.

Sadece senin hakkında en pis düşüncelerim vardı. Metin için çok kirli – vay, sonra anlatacağım.

Hayal edin… eve gelirsiniz… ayakkabılarınızı sizin için çıkarırım, giysilerinizi çıkarırsınız, sizin için duş alırsınız… ve temiz kalırsanız… hadi ne kadar kirlenebileceğimize bakalım?

Bana dokunduğunu her düşündüğümde, dokunuşun beni ayın üzerine gönderir, “Ah, bebeğim” bu gece duyacağın tek şey seni düşünmek beni çok ıslak yapıyor!

Bütün gün odaklanamadım… tek düşünebildiğim lezzetli vücudunun her santimine dokunmak… Acı çekecek kadar iyi hissetmeni sağlayacağım!

Bebeğim çok heyecanlıyım, kıçımdan sert bir şekilde bastırmak istedim, parmaklarınla ​​klitorimi ovuştururken bana biraz acı ve acı bir zevk hissi veriyor.

Seni en kötü şekilde istiyorum … zevkinize, kokunuza ve cildinizin yanındaki hislerinize. Hepsini bu gece istiyorum!

Arkadaşlarım hep senin hakkında çok fazla konuştuğum için sinirleniyor. Yeryüzünde yürüyen en çekici adam sizseniz ve sizleri sürekli düşünürseniz, yardım edemem.

Ayrıca Oku: Onun İçin Romantik Aşk Mesajları

İçimde çok derin olduğun zaman kendini inanılmaz hissediyorsun… Derine gittiğinde ve sadece öğütdüğünde seviyorum … saf cennet!

Sadece yeni kırmızı iç çamaşırlarımın cildimde gerçekten iyi ve çekici olduğunu söylemek istedim. Keşke şimdi burada olsaydın, sana gösterebilseydim.

Kimya, aklıma dokunuyor ve vücudumu ateşe veriyor.

Öpüştüğümüzde dudaklarınızın dokunuşunu seviyorum, sürtüğümüzde kalçalarınızın ovulmasını seviyorum, sarıldığımızda boynumdaki nefesinizin sıcaklığını seviyorum.

Seninle sevişme biçimimi beğendin mi tatlım? Bana düşündüğün kadar çok şey söyle ve her detayını “ödüllendireceğim!”

Dün gece bana verdiğin şeyi daha çok istiyorum, seninle yatakta tırmanmak bu gece çok iyi hissedecek seni seviyorum… bana dokunmak!

Biliyorsun istediğim sensin. İstediğim tek kişi. Senin için can atıyorum. Senin için can atıyorum. Doyumsuz bir açlık. Ateşten daha sıcak yanan bir tutku. Sonunda seni buldum.

Bana benim için ne kadar çaresiz olduğunu ve neden olduğunu söyle. Cevabınız tatmin edici ise, çaresizliğinizi gerçeğe dönüştürmek için bir sonraki adıma geçeceğiz.

Dilini yavaşça belimin altına doğru kayan meme uçlarımın üzerine sokma şeklini seviyorum … bu gerçekten beni içeride titretiyor. Kıyafetlerini çıkar. Göster bana. Bana kenarlarını göster. Nerede ve nerede başladığımı kendi gözlerimle görmek istiyorum. Nerede uyduğumu, sen olmayı bırakıp nereye döndüğünü görmek istiyorum.

Yemin ederim sadece televizyon izliyordum ve sonra kız kardeşimin düğününe ne kadar çekici göründüğünü düşündüm ve yirmi dakikalık bir mola verdim. Eğer ne demek istediğimi anlıyorsan.

Umarız, kocanız veya erkek arkadaşınız, ilişkinizde daha fazla renk doldurmanıza yardımcı olmak için derlediğimiz bu kirli mesajları almaktan mutluluk duyacaktır, ayrıca ilişkinizin çok huzurlu kalacağını umarız!

Sponsor Reklamlar

14 Mart 2019 - 13:59

MaviNehir

76 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli