Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Komik Sohbet, Komik Chat, Komik Mobil

Komik Sohbet, Komik Chat, Komik Mobil
Sponsor Reklamlar

Arkadaşlarınızı veya sevdiklerinizi Komik Düğün Dilekleri ve mesajları ile selamlarsanız, düğün günü gibi hayatlarının böyle özel bir anına gülmelerini sağlamak benzersiz ve esprili olacaktır . Akıllıca yapın, yeni evlilere evlendiklerine bolca gülüşle başlamak için ilginç bir şey vermek için komik düğün dileklerine biraz alay ve mizah ekleyin . Normal veya geleneksel düğün dileklerinin ve selamlarının yolunun ötesine geçin, üstelik her zaman ciddi ve resmi olmanıza gerek yok. En iyisi bu Komik düğünleri en iyi arkadaşınızı, sevgili meslektaşım, patronunuz, akrabanız ya da en sonunda yerleştiğiniz ve evli bir çift olarak yeni bir yaşam aşamasına başlayacak olanları tebrik etmek. kaliteli chat / kaliteli sohbet / mynet sohbet

Komik Düğün Dilekleri

İkinizin delicesine birbirinize âşık olduğunu biliyordum ama evlenecek kadar çılgınca olacağını düşünmüyordum. Önümüzde harika bir hayat var.

Hiçbir koca dilek veya şans, sizi bir koca olarak başlamak üzere olduğunuz köleliğin acılı hayatından koruyamaz. Yine de tebrikler.

Evlilik, anlamsız hayvanların parkında yürüyüş yapmak gibidir ve biraz mantıklıysanız kendinizi Jurassic kralı olarak kabul edin. Her neyse mutlu evli hayat.

İki tane Bir olur: bir yatak, bir uzaktan kumanda, bir banyo! Yaşam ortağı olarak sendikanız için tebrikler!

Evliliğiniz için güzel ve güzel şeyler hakkında hayal kuruyorsunuz, yakında hareketsiz zaman elleriyle çevrili yalnız yaşamayı hayal edeceksiniz. Şaka yapıyorum. Düğününün tadını çıkar.

Rahipler sizden “Ben yaparım” demenizi istediğinde, sizlere biraz saygı gösterilir. Aksi halde, başka bir seçeneğiniz de yoktur. Önümüzdeki mutlu evli hayat!

Yaşam sirkinde, şu ana kadar bir aslan gibi yaşayabilirdin. Fakat karınız, yeni sirk efendisi sizi kısa sürede evcil bir kedi haline getirecek. Sıkı halat hareketiniz için iyi şanslar.

Evlilik, bir aşk hikayesinin sonunu ve bir güreş maçının başlangıcını işaretler. Zaten her şeyin en iyisini diliyorum.

Yapım aşamasında olan evin EMI’lerini ödemeye benziyor. Ama burada tüm hayatın boyunca EMI’leri ödemeye devam ediyorsun ve bir şey bile söyleyemiyorsun. Size mutlu evli bir hayat dileğiyle!

Eşinizi her zaman mutlu ve sevilen yapmak için çok heyecanlısınız. O zaman birbirinizi rahatsız etmekten başka bir şey yapmadığınızı öğreneceksiniz. Tebrikler!

Kahkahaların ölecek, Sevincin boşa çıkacak. Şimdi evde sadece bir ses olacak, Ve bu karınınki. Mutlu evli hayat!

Evlenirken yaptığımı söylemek, bilgisayarınıza yeni bir yazılım yüklerken Kabul Ediyorum onay kutusunu tıklamak gibidir. Bundan sonra ne olacağına dair hiçbir ipucu olmamasına rağmen yapıyorsun.

Bu senin hayatının zamanı. Bir kadına kilitleneceksin. Evlilik gerçekten evlilik mi? Yoksa bir adamı kilitlemenin bir yolu mu? Seni kıracak bir şey olursa bana haber ver!

Komik Düğün Kartı Mesajları

Evlilik – düşmanınızla yatmanız gereken yalnız savaş ve ertesi gün en son ne kadar rahatsız edildiğinize bakmadan mutlu bir şekilde konuşmak zorundasınız. İyi şanslar. Mutlu evlilik.

Evlenmek, tekrar tekrar çocuk olmak gibi bir şey. Havluyu nereye koyacağınızı, banyoyu nasıl temiz tutacağınızı ve kıyafetlerinizi dolaba yerleştirmeyi öğrenmeye hazır olun. Tebrikler.

Onun doğum gününü asla unutamayacağınızı ve yıldönümü tarihinizi asla unutmamanızı diliyorum, ayrıca hediyelerini almak için her zaman bir sürü fikir ve paraya sahip olacaksınız.

İlk başta, tatlı anlar, öpücükler ve sarılmalar havayı doldurur; Yakında tatlı sözler ve güzel fısıltılar, kavga ve toplam savaş için kaybolan tartışmalara yer verir. Tebrikler!

Ayrıca Okuyun: Sadece Evli Çiftler İçin Düğün Dilekleri

Sana mutlu bir evliliğin sırrını söyleyeceğim. Kalıyor… herkes için bir sır! Önümüzdeki zamanlarda hepinize en iyi dileklerimle!

Hayatta daima gözlerimizi açık tutmalıyız. Ancak, evlilikten sonra onları kapatmak daha iyidir! Tebrikler ve iyi şanslar!

Evlendiğiniz için tebrikler! Siz ikiniz şimdi sonsuza dek en çılgın anlardan bazılarına dolaşmışsınız. Birlikte şişmanlayacaksın, şikayet edeceksin ve mutlu olacaksın. Korku veren!

Bar sizi özleyecek, Tiyatro sizi özleyecek ve hatta MCD’nin ücretsiz WiFi özelliği bile sizi özleyecek. Düğünden sonra bugünden itibaren Bayan olacağınız gibi.

Bir çiftin yaşam döngüsü, randevu, sevmek, evlenmek, savaşmak, tehdit etmek ve hatta muhtemelen boşanmak gibi çeşitli aşamalardan oluşur. Üç numaralı adıma ulaştığınız için tebrikler.

COMPROMISE ile SACRIFICE arasındaki iki yönlü bir cadde veya DIVORCE’e giden tek yönlü bir cadde olan MARRIAGE adlı yaşam yolculuğuna başladığınız için tebrikler.

Kimse mutlu evli yaşamla ilgili bir sır bulamaz. Sanırım bile yok. “Mutlu” Evli Hayat…!

Hayatta gözlerimizi açık tutmak her zaman iyidir, ama evlendiğinde, onları susturma cesaretini bulursun. İçten bir gün canlarım. Seni seviyoruz.

Ayrıca Oku: Arkadaşınıza Düğün Dilekleri

Size mutlu, evli bir hayat diliyorum, tatlı sevgili eşinizle ve Şakalarınızdan sıkılırsa sizi Bıçakla öldürmesini diliyorum.

Size her yıl yenilenme seçeneği sunmayan bir evlilik sözleşmesi imzaladığınızı biliyor musunuz?

Bütün randevularımı ve önemli bir toplantıyı, düğününüzde yapabilmem için iptal ettim. Ne de olsa, bedava yiyecek ve içkiler vazgeçmek için çok kazançlıydı. Tebrikler.

Komik Evlilik Dilekleri

İşte bu sizin için sonun başlangıcı. Artık bira yok, erkeklerle dışarıda gece yok ama en azından sevecen bir eşin var. Tebrikler!

Bugün düğümü henüz karınızla ilişkilendirmediniz, siz de bacaklarınıza ip bağladınız. Düğününüz için tebrikler. Evlilik ve aptallık arasındaki tek fark, evliliğin pahalı olması, aptallığın ücretsiz olması. Çok aptal olduğun için tebrikler.

Sanırım ikiniz delicesine birbirinize aşıktınız. Şu andan itibaren bu sadece delilik olurdu. Mutlu Evli Hayat.

Hafta sonları geceleri, partileri ve arkadaşlarıyla takılmanın ortak noktası olduğunu biliyor musun? Bundan sonra bunların hiçbirini yapamazsın. Düğünün için tebrikler.

İlk başta, ikiniz de delicesine aşıksınız. Daha sonra, kendinizi hiç bitmeyen bir savaşın ortasında bulacaksınız.

Bir arkadaşın evlenmesinden daha kötü bir şey yoktur. Artık ailemin beni evlenmeye zorlamak için bir nedeni daha var. Tebrikler.

Sana söylemek zorunda olduğum şey bu. Sen evlilik hayatına tahammül edecek ve hepimizden daha iyi olacak çok cesur bir ruhsun. Tanrı yardımcım olsun. Arkanı kolluyoruz.

Ayrıca Okuyun: En İyi Nişan Dilekleri

Biraz daha TON ağırlayacaksınız, kafanızda bir SUN olacak, önünüzde çocuğunuzun arabası olacak ve bu evlilikten sonra hayatınızın nasıl olacağıdır.

Düğün gününüz için tebrikler… İkinize de hediye almak için canımı sıkmadım. Boşanırken kavga edecek başka bir şey olurdu!

Evlenmeden önce, birbirlerine delicesine aşıktınız. Şimdi birbirinize de kızacaksınız.

Girişimci çift olduğunuzu bilerek, bana biraz içeriden bahşiş verebilir misiniz diye merak ediyordum, böylece bahislerimi ikinizin de ne kadar süreceği üzerine koyabilirim? Vurulduğun için tebrikler.

Esprili Düğün Tırnakları

Bir erkek evlenene kadar eksik. Ondan sonra, o bitti. – Zsa Zsa Gabor

Evliliğin garantisi yok. Eğer aradığın buysa, git bir araba aküsü ile yaşa. – Erma Bombeck

Eşler neden mafyadan daha tehlikelidir? Mafya, paranızı ya da hayatınızı istiyor… Eşler ikisini de istiyor!

Bir adam karısının arabanın kapısını açtığında, ya yeni bir araba ya da yeni bir eş. – Prens Philip

Evlilik, bir erkeğin lisans derecesini gevşetmesi ve kadın yüksek lisansını almasıdır.

Elektronik bankacılıktan bile daha hızlı fon transferinin bir yolu var. Buna evlilik denir. James Holt McGavran

Mutlu bir evlilik isteyen koca ağzını ve çek defterini açık tutmayı öğrenmeli. – Groucho Marx

Evlenmek, sıcak suya girmek gibi bir şey. Alıştıktan sonra, o kadar sıcak değil. – Minnie Pearl

Evlilik: Karşı cinsten iki kişinin ciddiyetle doksan dokuz yıl boyunca veya ölümüne katılıncaya kadar taciz ve casusluk yapmayı kabul ettiği yasal veya dini bir tören. – Elbert Hubbard

Aşk en hızlı görünüyor ama tüm büyümelerin en yavaşı. Hiçbir erkek ya da kadın yüzyılın çeyreğinde evlenene kadar sevginin ne olduğunu gerçekten bilmiyor. – Mark Twain

Birinin karısını mutlu etmek için sadece iki şeyin gerekli olduğunu öğrendim. İlk önce, kendi yolunda olduğunu düşünmesine izin verin. İkincisi, bırak ona. – Lyndon B. Johnson

Evlenmek drama okulunda olmak gibi. Komediden melodramiye ve trajediyene kadar her şeyi pratik yapıyorsun. Tebrikler.

Yeni evlileri selamlamak için bir mektup ya da not bırakabilir, ya da bu yazıdan bir kartta yazmak için komik düğün dilekleri toplayabilir, ya da bunları Facebook, Pinterest, Google Plus, twitter ya da sahip olduğunuz herhangi bir sosyal medyada paylaşabilirsiniz. . Umarım onlarca komik düğün dilek mesajından en iyisini bulabilirsin.

Sponsor Reklamlar

14 Mart 2019 - 14:04

MaviNehir

164 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli