Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lale Sohbet, Lale Chat, Lale Mobil

Lale Sohbet, Lale Chat, Lale Mobil
Sponsor Reklamlar

Doğum günleri her zaman özeldir ve eğer altın bir jübile ise o zaman mutluluk sınırsızdır. Gerçekten, yakın ve sevgili ile beslemek için harika bir an. Aile üyelerimizden biri, akraba ya da yakın olanlardan birini kutlamak için zevkli anlar yaşarsa, onu 50. yaş günü Doğum Günü Dilekleri ve mesajları ile 50. yaş günlerini unutulmaz kılmak için duş almalıyız . Bu eğlenceli 50. doğum günü özel mesajında, en değerli 50. doğum gününü kutlayacak kişi ile paylaşacağınız en komik ve eğlenceli 50. doğum günü tırnaklarını ve selamlarını bulacaksınız. kaliteli chat / kaliteli sohbet / mynet sohbet

Komik 50. Doğum Günü Dilekleri

Tom Cruise, Demi Moore ve John Bon Jovi çoktan 50 yaşını doldurdu ve şimdi bir süperstar daha kulübe katıldı. 50. yaş günün kutlu olsun!

Yüzde yarı yarıya kadarsın ama bu o kadar yaşayacağınızı garanti etmiyor. 50. yaş günün kutlu olsun.

Artık 40’lı yaşlarında tanıdığım en yaşlı kişi değilsin. Şimdi tanıdığım en genç 50 yaşındasın.

Şimdi 50 yaşına geldiğine göre, muhtemelen istemediğin yerde daha çok saç alırsın ve istediğin yerde daha az saç alırsın. Bununla savaşamazsın ama en azından hala saçlarını aşağı indirir ve doğum gününde eğlenebilirsin!

Eğer bir köpek olsaydın 213 yaşında olurdun. Yani, yaşınız için çok üzülmeyin. En azından bir insan gibi yaşlanıyorsun. 50’nci yaşın kutlu olsun!

Buna 50 diyoruz. İspanyollar buna cincuenta diyor. Almanlar buna funfzig diyor. Kalahari ormancısının o kadar büyük sayılar için bile bir sözü yok. Hangi dilde olursa olsun, kutlamaya değer bir doğum günü!

Artık 40’larınız arkanızda, bu yüzden orta yaş krizinizi sisteminizden atmalısınız. Gurur duymak! İyi giyersin!

Tüm doğum günü balonlarını patlatabilirseniz, resmen kendinizi ellide genç olarak arama hakkını kazanacaksınız. 50. yaş günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun ve tebrikler, Kraliçe’den bir telgrafın yarısı kadarsınız. Bu arada, ayaklarınızı yukarı kaldırın ve 20’li, 30’lu ve 40’lı yıllarınızda koyduğunuz tüm zorlu çalışmalardan aldığınız ödüllerin tadını çıkarın.

Şimdi siz 50 yaşında bir yaşlıysanız, size 60 yaşında bir yaşlı demeden 10 yılınız var.

50. doğum günün için tebrikler. Victor Hugo’nun bir keresinde söylediği gibi, “Kırk gençliğin yaşlı yaşıdır; Elli yaş gençlik. ”Les Miserables ve Notre Dame Kamburu yazan adamdan şaşırtıcı derecede iyimser bir his, ancak iki eliyle tutup yine de onunla koş.

50’li yaşlarında olmak, 60’lı yaşların arasında, bütün paralar olmadan olmak gibidir. Henüz kıdemli vatandaş indirimi yapmadınız. Hala çalışmalısın ve sırtın ağrıyorsa insanların senin için üzülmelerini sağlayamıyorsun. 50’lerin tadını çıkar.

Komik 50. Doğum Günü Mesajları

Yaşlanmayı geciktirici kremler veya yüz germe losyonları için para harcamak asla. 50 yaşında, gizli bir iksir bile geri dönüş yoktur. İyi ki doğdun eski zamanlayıcı.

50 yaşına girdiğinizde istediğiniz kadar zarif yaşlanabilirsiniz – grilerinizi ve kırışıklıklarınızı gözden geçirin ya da gizlemek için modern teknolojiyi kullanın. Hangi yolu seçerseniz seçin, yalnızca bir kez gerçekleşir, bu yüzden iyi yap ve harika bir doğum gününü kutla!

Hangi ölçü birimini kullandığınıza bağlı olarak yarım yüzyıl veya 5 yıl veya 50 yıl veya 600 ay veya 2609 hafta veya 18262 gün veya 438288 saat veya 26297280 dakika veya 1577836800 dakika süresiniz. Hey, en azından saniyeler boyunca çözmedim. 50. yaş günün kutlu olsun!

Devamını oku: Annem İçin Doğum Günü Dilekleri

Büyüdükçe daha açık fikirli ve anlayışlı oluruz. Yani sana bir hediye almasaydım hala anlardın değil mi? Özel gününüze şerefe!

Yaşlandıkça, pastanız daha parlak hale gelir. Görmek? Hepsi yanan mumlarla dolu. Üfleme eğlenin!

Şimdi hayatınızın geri kalanı, şık olup eğleneceğinize ya da tasarruflu olmanın sıkıcı olmasına bağlı olacak. Seçim senin. 50. yaş günün kutlu olsun.

50. yaş günün kutlu olsun! Romalılar buna ‘L’ diyor, ‘elli’ diyoruz ve Amazon’daki bazı kabilelerin o kadar büyük sayılar için bile bir sözü yok. Herhangi birinin dilinde, kutlamaya değer bir sayı.

Büyümek ve aptallığı durdurmak için asla geç değildir. Belki de 50’nci yaş günün, tam olarak bunu yapma şansındır. Doğum günün kutlu olsun.

Orta yaş krizi, elli yaşına, ellerinden gelenin en iyisini olmalarını engellemek için verilen bir etikettir. Bu etiketleri unut ve sonuna kadar hayatın tadını çıkar. Doğum günün kutlu olsun .

Yaşlanma konusunda endişelenme. Kırışıklıkları yok etmek için hala yüz gerdirme için gidebilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun!

Yarım asır birikmiş bilgi ve bilgeliğe sahipsiniz! Bunlardan herhangi birini hatırlayabilseydin … harika olurdu.

Devamını oku: Baba İçin Doğum Günü Dilekleri

Kaç yaşında olduğun hakkında şaka yapardım, ama duygularını incitirsem çok yaşlandığından beri senden özür dilemek için bir değişiklik yapamayacağımdan endişeleniyorum. 50’nci yaşın kutlu olsun!

50. yaş günün kutlu olsun! Ellilerinizde ipotek, doğum kontrolü ve okul harçlarını unutabilirsiniz. Muhtemelen her şeyi de unutacaksın, ama en azından şimdi bir bahanen olacak.

Komik 50th Birthday Quotes

50’yi kutlamak, kilometre sayacınız 150.000 mil’e ulaştığında parti vermek gibidir. – Melanie White

Elli yaşına geldiğinde, zamanın harika bir şifacı ve sıcak olmayan bir güzellik uzmanı olduğunu anladın.

50 yaşına basmak, torunlarınızı ilk kolonoskopinizin masallarıyla yeniden tescillemenizin yalnızca bir zaman meselesi olduğu anlamına gelir. – Greg Tamblyn

50 yaşında, sahilde artık hızlanma yapmak anlamına gelmiyor. Bu bir kuraldır. – Greg Tamblyn

Elli, kadınlar için güçlü bir yaş. Fıskiye sistemlerini sıcak flaşlarınızla kapatabilirsiniz.

Ben gençken insanlar bana söylerdi: Elli yaşına kadar bekle, göreceksin. Ben elli yaşındayım. Hiçbir şey görmedim. – Eric Satie

Elli, garip bir çağdır. Çocukluğumu açıkça hatırlayabiliyorum, fakat anahtarlarımı nereye koyduğumu hatırlayamıyorum. – Melanie White

Ergen olmayı bırakmayı elli yaşıyorum. – Wendy Cope

Devamını oku: Dini Doğum Günü Dilekleri

50 yaşında, taş devrine girdiniz: safra, böbrek ve mesane.

Belki de hayatın ellide başladığı doğrudur. Fakat diğer her şey yıpranmaya, dökülmeye ya da dağılmaya başlar. – Phyllis Diller

Mucize diye bir şey olmadığını kim söyledi? 50’ye yaptın, değil mi? – Melanie White

Yirmi beş yaşındayken sahip olduğunuz yüz, Tanrı’nın size verdiği yüzdür, fakat elliden sonra sahip olduğunuz yüz kazandığınız yüzdür. – Cindy Crawford

Dolabında, üçü bir daha asla giymeyeceğin dört beden elbise var.

Elliden sonra, biri sindirmeyi keser. Birinin bir keresinde dediği gibi, “Ben şimdi yemeğimi mayalayacağım. – Henry Green

50 yaşındayım ve inceltecek tek şey cildim. – Melanie White

Komik 50. Doğum Günü Atasözü

Görebildiğiniz tek gümüş astar kafanızdayken 50 yaşındasınız. – Melanie White

50. doğum günümde kocam ve ben bir hafta sonunu Rehoboth Plajı’nda geçirdik. İlk tercihim 1978 idi, ancak zaman makinesi doldu. – Jean Sorensen

Sadece 50. yaş günündeki yetişkinlerim için bir sıçrama evi kiraladım ve aptalca bir şeyle sıçradım. Yaş Polisi’nin gelip beni cezalandırmasını bekledim. – Janet Periat

Devamını oku: İyi ki doğdun iş arkadaşlarınız

50. yaşın kutlu olsun – yıllar sana yakışmış! Ama sonra eskisi kadar iyi görmüyorum. – Melanie White

50 yaşında, hayat daha kısa görünüyor. Harcamanın anlamı, diyet yaparak kendinizi ortadan kaldırmak için.

Yaşlandıkça üç şey olur. Birincisi, hafızanız gider ve diğer ikisini hatırlayamıyorum. – Sör Norman Wisdom

50. yaş günümde dilek: kasaımda saçımda olduğu kadar gümüş vardı. – Melanie White

50 yaşında: Led Zeppelin açısından, bu cennete giden merdivenin yarısı kadar.

20’li yaşlarda: Mükemmel uyumu aramak. 50’li yaşlarda: Çorapların eşleşirse mutlu olur. – İsveç’in doğusunda

50 yaşında? İyi tarafından bak. Yaşlandıkça, nafaka ödemelerinizi aşma olasılığınız artar. – Melanie White

50 yaşına geldiğimde, yaşım hakkında yalan söylemek ve 10 yıl geri koymak yerine, 10 yıl ileri süreceğim, böylece barsak hareketlerim hakkında özgürce konuşabiliyorum. – Heyecan Tweeter

Şimdi 50 yaşıma gelince, vücudum çok fazla patlıyor ve katlanıyor, senfonideki perküsyon bölümüne benziyor. – Greg Tamblyn

50 yaşına geldiğimde insanlar kibar olmaya çalışıyorlar ve beni yaşlı aramak yerine olgun olduğumu söylüyorlar. Açıkçası beni çok iyi tanımıyorlar. – Melanie White

Devamı: Herkes İçin Doğum Günü Dilekleri

50. yaş günün kutlu olsun kutlamalarında, eğlenceli 50. doğum günü tırnaklarını ve arzularımızla dilediğimiz kişiyi paylaşarak onları mutlu etmek için harika bir fırsat. Umarım bu yazı hoşunuza gitti ve doğum günü dileklerini özel ve eğlenceli hale getirmek için en iyi dileklerini bulun.

Sponsor Reklamlar

14 Mart 2019 - 14:06

MaviNehir

142 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli