Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Nergis Sohbet, Nergis Chat, Nergis Mobil

Nergis Sohbet, Nergis Chat, Nergis Mobil
Sponsor Reklamlar

Doktorlar, gülmenin kalbinizi sağlıklı kılmak için iyi olduğunu söyler, bu yüzden kalbinizi gülerek daha iyi tutun ve sevdiklerinizi de sakın unutmayın. Eğlenmek için zamanımız olmasa da, eğer uyumadan önce komik bir şeyler yaparsanız muhtemelen daha etkili olacak ve ses uykusu getirebilecek. İstediğiniz kişiye komik iyi geceler diliyorum yapmak için bu Komik İyi Geceler Mesajları’nı kullanabilirsiniz! Burada en iyi 30 komik mesajı bulduk ve sizi ve sevgilinizi daha da güldürmek dileğiyle. En iyi komik iyi geceler dileğini bulalım ve yakın arkadaşlarınızla, akrabalarınızla, sevdiklerinizle ya da sosyal medyada paylaşalım. kaliteli chat / kaliteli sohbet / mynet sohbet

En Komik İyi Geceler Mesajları

Modu hakkında düşünme aktif! Devam eden seni özlüyorum! Uyanıksanız, düşünme modunu devre dışı bırakmak için cevap verin. İyi geceler!

Bu gece en güzel rüyanın sana gelmesine izin ver, En tatlı insan bu gece rüyasına girsin, ama bunu bir alışkanlık haline getirme, Çünkü her gece özgür değilim, İyi Geceler!

İyi insanlar, geceleri kötü insanlardan daha iyi uyurlar. Tabii ki, kötü insanlar uyanık saatlerden çok daha fazla zevk alır. İyi geceler!

Neden gözlerimizi kapattığımızı biliyor musun? Dua ettiğimizde, ağladığımızda, rüya gördüğümüzde? Çünkü hayattaki en güzel şeyler sadece kalp tarafından görülmez ve hissedilir, İyi geceler aşkım.

Keşke ay olabilseydim. Seni uyurken izlemek için her şeyi veririm. Güzelliğiniz eşsiz ve Kuzey yıldızını karanlık gösteriyor. Hayalleriniz harika olsun ve dinlenmeniz bol olsun.

Sweet Dreams havayollarına hoş geldiniz. Yakında Dreamland’a varacağız. Battaniyeleri bağlayın, yastığı şişirin, gözlerinizi kapatın ve uyumaya hazırlanın! İyi geceler!

Çok orijinal bir iyi geceler dilerim sadece sizin için ucuz kopyalara dikkat edin. İyi geceler dilekleri için yetkili tek satıcıyım. İyi geceler tatlı rüyalar!

Yol güvenliğine o kadar hevesli olan bir kız olduğunu duydunuz mu, geceleri daima beyaz giydi? Geçen kış kar küreme ile yere serildi! İyi geceler!

Ayrıca Oku: İlham Verici İyi Geceler Mesajları

Hey sen, evet canım, telefonu tuttun. Uyuyor musun? Yok hayır? Tamam, güzel, çünkü kirpikleriniz birbirine sıkıca sarılmadan önce iyi geceler demek istiyorum.

Parmak uçlarının kapakların altından dışarı çıkmasına izin vermekten çekinmeyin. Hiçbir öcü, yanımda benimle çıkmaya cesaret edemez. Tahta kurusu? Ben yanımda değil. İyi uykular, güzelim!

Hata! Yataktan düştüm Ah, telefonuma ulaşmaya çalışıyorum sadece sana tatlı rüyalar söyle. İyi geceler ve iyi uykular.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ123456789 * # Tanrıya şükür tüm tuş takımları tamam… Oh, neyse… İyi geceler! 😉

Komik İyi Geceler Dilekler

İyi geceler demek bir formalite değildir veya ücretsiz mesaj nedeniyle, “Günün son dakikası” İyi Geceler’de sizi hatırladığımı söyleme sanatıdır.

Merhaba bebeğim, evet sen bae, seninle konuşuyorum, sadece iyi geceler demek istedim ve seni seviyorum, yastıkları kucaklamayın, tam şurada evimdeyim!

Pırıltı, pırıltı küçük yıldız. Nerede olduğunu nasıl merak ediyorum? Gökyüzünün yukarısında o kadar yüksek ki, neredeydin keşke benim olsaydın. Pırıltı, pırıltı küçük yıldız. Seni yakın veya uzak tutabilir miyim? İyi geceler küçük parlayan yıldızım.

Klavyemde uyuyor. Cevap verirsem uykumda konuşurum. İyi geceler!

Güneş kırmızı olmaz, Deniz mavi olmazdı, Mutlu olmazdım, Seni rahatsız etmeden! İyi geceler!

Hırsız evden çıkarken, çocuk uyandı ve “Okul çantamı da al, yoksa annemi uyandıracağım” dedi. İyi geceler!

Yıldız ışığı, yıldız parlaklığı, hadi bu gece koyunları sayalım. 1-2-3 orada 3 gider. 4-5-6 orada 4 gider. 7-8-9 gözlerini kapat. 10-11-12 tatlı rüyalar ve iyi geceler.

Daha fazla: İyi Geceler Mesajları

Radyo FM’e Hoş Geldiniz, Bu benim yanımda DJ çarşaf, DJ Yastık gece beklettiğim, size bir Düzine Uyu Meleklerim uykulu bir şarkı çalacağım. Albümden İyi geceler ve tatlı Rüyalar, Sanatçı: Sevgili Erkek Arkadaşın.

Tanrı’nın bana SMS yapmasını diliyorum, böylece Saniyeler içinde size ulaşabiliyorum, Size hiçbir şey yapmadınız, beni okuyacaksınız ve gülümsemeyi görebiliyorum ki bu benim için milyonlarca değerinde !!! İyi geceler ve bana gülümseyin!

Sıkıca tutun ve beni bekleyin. Kollarımı etrafına sarmak ve kulağına tatlı sözler fısıldamak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler!

Size dinlenebilmeniz için yatağımı, rahatınız için yastıkları ve sizi sıcak tutacak battaniyemi gönderiyoruz. Artık uyuyamıyorum çünkü yatağım yok! İyi geceler!

Gelecek hayallerinizle şekillenir, bu yüzden zaman kaybetmeyi bırakın ve uyuyun! İyi geceler ve tatlı rüyalar!

Ayrıca Arkadaşlar İçin İyi Geceler Mesajları Oku

Bu gece huzur içinde uyu, Tanrı yarın karşılaşacağın her şeyden daha büyük. İyi geceler!

Kayıp geçmişinizi düşünerek boşa harcamayın, Geleceğinizi planlamak için zaman harcamayın, O zamanla biraz sivrisinek öldürün, böylece daha iyi uyuyabilirsiniz. İyi geceler.

Şimdi 4,7 milyon insan uyuyacak … 2,5 milyon rüya görüyor .. 1,3 milyon televizyon izliyor .. Ama tatlı kalplerimi okuyan tatlı kalplerden biri, iyi geceler!

Uykulu bir erkek arkadaştan uykulu bir kıza, uykulu bir günde uykulu bir zamanda uykulu bir metin, uykulu bir ruh hali içinde, uykuyu uyu canım iyi geceler.

İnsanlar sadece geceleri yataklarında rahatça uyurlar, çünkü kaba insanlar adına şiddete hazırlar. İyi geceler!

Yatak böcekleri gitti ve öcü uzaklaştı. Geri kalan tek şey sadece sen ve ben. Hayranlarımızı kapatalım ve uyuyanlara gidelim!

Bu gece yatağa giderken, yarasaların seni sıkı tutması için emir verdim. Bazı hayaletlere beyaz dans etmelerini ve iyi olduğundan emin olmalarını söyledim, Drakula’dan boynunu öpmesini isteyeceğim. İyi geceler .

Sen uzanır yatmaz, en tuhaf şeyler ağzından çıkmaya başlar. ‘İyi geceler bebeğim.’ ‘Geçmiş bir yaşamda birlikte olduğumuzu düşünüyor musunuz?’ ‘Evet ve uykudan mahrum kaldım. Yatağa git.’ ‘Ruh olduğumuzu hissetme.

Sponsor Reklamlar

14 Mart 2019 - 14:14

MaviNehir

116 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli