Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ukrayna Sohbet, Ukrayna Chat, Ukrayna Sohbet Mobil

Ukrayna Sohbet, Ukrayna Chat, Ukrayna Sohbet Mobil
Sponsor Reklamlar

Kızı Düğün Dilekleri : Kızının düğün günü bir ebeveyn için en büyük etkinliktir. Kalbi ifade etmek için duygularla dolu ama kızının düğün kartında ne yazacağını – onun karışıklığını. Ebeveynlerden kızına düğün dilekleri tüm sevgi ve şefkatini tutar, bu da çok şey ifade eder. Ebeveynlerden gelin ve damadınıza dileklerinizi iletmenize yardımcı olmak için, burada gelin, düğün dileklerini gönülden kutsamalar ve dualar taşıyan kızlardan anne ve babalara düğün dileklerinden oluşan güzel bir tebrik mesajı koleksiyonu hazırladık . Aşağıda, anne-babadan gelen düğün kartı mesajları, kızının düğün kartına ne yazılacağının mükemmel bir örneğidir. Onları kontrol edelim! tr sohbet / geveze sohbet / mynet sohbet

Kızına Düğün Dilekleri

Gerçek aşkı bulduğun için tebrik ederim canım. Bu aşk evli hayatınızın her geçen günü daha da güçlenip derinleşsin!

Hayatınızın yeni bir bölümüne başladığınız ve eşinizle birlikte bir ömür boyu sürecek mutluluğu dilediğiniz için tebrikler!

Prensesim, evli hayatınız için muazzam mutluluk, neşe ve kahkahalar dilerim. Başarılı bir evli hayatın olsun!

Gelin ve damat için tebrikler. Düğününüz hayatınıza değerli sevgi ve güven anları getirsin!

Hayatının bu özel günü için tebrikler. Harika bir düğününüz olsun ve yeni evli hissetmek sonsuza dek evli yaşantınızda kalır!

Tüm bu özel gününüzün gelecekteki yaşamınıza yeni bir mutluluk, zevk ve bereket getirmesi dileğiyle!

Tebrikler canım benim büyük gün! Siz ve eşiniz arasındaki ilişkiniz ömür boyu güven, saygı, sevgi ve sevgiyle dolu olsun!

Düğünün için tebrikler Balım! Sizi sonsuza dek güvende tutacak sevinç, sevgi ve güvenden oluşan bir aile kurabilirsiniz!

Sevgili kızım, düğünü için tebrikler! Tanrı size evliliğinizde sonsuza dek mutluluk, mutluluk ve neşe versin!

Bir hayalin erkeğini bulduğunuz için tebrikler! Sevginiz, güveniniz, özeniniz ve sabrınızla ilişkinizi güçlü ve asla bitmeyen tutmada başarılı olabilirsiniz!

Düğün Günü’nde Anneden Kızına Mesajlar

Her zaman küçük prensesim olarak kalmana rağmen, düğünün için çok mutluyum. Yaşam partnerinizle birlikte harika bir hayatın olsun!

Zaman nasıl geçiyor, sen şimdi büyük bir kızsın! Ailenizi tamamlayacağınız özel kişiyi bulduğunuz için çok mutluyum! Günün keyfini çıkar.

İkinize de en iyi dileklerimi iletiyorum. Hayatınız, hayatın en güzel anlarına tanık olsun ve birlikte harika küçük bir dünyaya sahip olun!

Sevgi, neşe ve güven dolu bu büyük dünyada sizin güzel bir dünyanız olsun! Düğününüz için ikinize de tebrikler!

Bu özel günün sizin düğününüz için hayalini kurduğunuz tam senaryoya dönüşsün. En iyi dileklerimle ve dualarım hep seninle!

Evliliğiniz başarılı olabilir ve sürekli büyüyen sevginiz güven ve neşeyle doğar! Bu akşamın iki özel kişisi için tebrikler.

Düğün Günü’nde Babadan Kızına Mesajlar

Benim küçük prensesim, sen bir düğünsün hayatımdaki en hayal kırıklığına uğramış bir olaysın. İkiniz de harika bir düğün geçirsin ve hep birlikte hayatta olsun!

Tebrikler düğünün için canım! Hem sonsuza dek aşık olabilir hem de gelecekte mutlu bir evlenme dileğiyle!

Tebrikler babanın prensesi! Önümüzdeki hiç bitmeyen güzel bir evli yaşam diliyoruz ve ikiniz de sonsuza dek birlikte kalabilirsiniz!

Baban olduğun için gurur duyuyorum tatlım! Tanrı her ikinizi de sonsuz sevgi, güven, saygı ve mutlulukla kutsasın! Tam da bu büyük günün tadını çıkar.

Bu yeni başarıya gönülden dileklerimle bak! İkiniz de hoş bir çift oldunuz ve her zaman bu şekilde aşık kalacağınızı umuyorsunuz. Tanrı ikinizide kutsasın!

Bugün ve her zaman için sıcak dileklerimi gönderiyorum. Tanrı mutlu bir evli yaşama şekil veren sevgi, mutluluk ve güven ile evliliğinizi kutsasın!

Devamını oku: En iyi düğün dilek

Kızınızın düğünü ailenizin büyük günü. Bu özel olayı daha duygusal ve kalp dokunuşuyla yapmak için, bu güzel düğün dileklerini ve kızlarına yönelik mesajları düzenleyerek denedik. Bu yürekten kutsamalar ve dualar, kalbinizin sözlerini tam olarak ifade edecektir.

Sponsor Reklamlar

30 Nisan 2019 - 22:00

MaviNehir

130 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli