Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

WWW Manyetik Sohbet Odaları, WWW Manyetik Chat, WWW Manyetik Mobil Sohbet

WWW Manyetik Sohbet Odaları, WWW Manyetik Chat, WWW Manyetik Mobil Sohbet
Sponsor Reklamlar

Herkes sevdiklerinden daha fazla özen ve hassasiyet ister ve teşekkür dolu bir sevgi günlük yaşamlarında büyük mutluluklar getirir. Bazı romantik şükranlar, ilişkinizin temelini daha şefkatli hale getirebilir ve eşinize bağlayabilmeniz için size biraz zaman ayırır. Hepsi, uzun bir yol için yeterli olan, kalplerine ulaşmak için sadece birkaç basit ve tatlı kelimeye ihtiyacınız var. İşte sunumu Teşekkürler Aşkım Mesajları koleksiyonları eşiniz, sevgiliniz, kocanız, karınız, kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınızla aldığınız tüm aşkınız için teşekkür eder. Kalbinizin şükran duygularını tatlı ve romantik bir yolla ifade edin ve eşinize sevilmeyi düşündüğünüzde kalbinizin attığını söyleyin. yetişkin sohbet / yetişkin chat / cinsel sohbet

Teşekkür ederim aşkım mesajları

Elini tutmak, şakalarına gülmek, yanına gelmek, koltukta gizlice girmek, gözlerine bakmak, her ne hakkında konuşmak ve dudaklarını öpmek istiyorum. Orada kaldığınız için teşekkür ederiz!

Sevginiz yaralarımın doktoru, üzüntülerimin dostu, ikilemlerimin akıl hocası, davranışlarımın öğretmeni ve sevinçlerimin yoldaşı. Teşekkürler.

Sizin için koşulsuz sevgi hakkında konuşmak, bakımınıza olan minnettarlığımı ifade etmek, nasıl sevildiğimi gösterdiğimi göstermek, tıpkı bir ipucum. Ama teşekkür edebileceğim tek şey teşekkür ederim.

Sana olan sevgim cehennemden daha sıcak çünkü hayatımı cennetten daha güzel yaptın. Teşekkürler hayatım.

Hepinize karıştığım ve uğraştığım durumları aldığınız ve her şeyi daha net bir şekilde anlatan bu harika, mantıklı adam tarzında onları benim için yerleştirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Cep telefonu olsaydım, sen şarj aleti olurdun. Ben sensiz ölmüş olurdum. Hayatımın şarj cihazı olduğun için teşekkür ederim, seni seviyorum.

Kalbimde özel bir yer var. Hayatımın birçok alanının anahtarı sende. Keşke elimde olan her şeyi verebilseydim ama teşekkür ederim vereceğim tek şey.

Beni olduğun gibi sevdiğin için teşekkür ederim, hayatımın her anını bir peri masalıydın, beni daha iyi bir hale getirdin, seni yoluma koyduğun için, kaderime mutluluk ve mutluluk getirdin.

Ayrıca Okuyun: Erkek Arkadaşınız İçin Teşekkür Ederiz

Bana bir hediye bulmaya çalışmak için, bir kuyumcu ya da kadın giyim mağazasının dış dünyasına girdiğiniz her zaman için teşekkür ederiz.

Yaratıcı dokunuşunuz için teşekkür ederiz, dünyaya daha fazla güzellik katar. Senin için bildiğinden daha çok minnettarım ve seni hayal edebileceğinden daha çok seviyorum.

Romantik teşekkür mesajları

Büyük bir kırmızı kalbe, bir kutu çikolataya veya düzinelerce güle ihtiyacım yok. Çünkü aşkım, her gün Sevgililer Günü gibi hissettiriyorsun.

Güzel bir hayata sahip olmanın zor hayallerinin gerçekten gerçekleşebileceğini fark etmemi sağladığınız için teşekkür ederiz. Seni seviyorum.

Dağlardaki aşkını haykırıyorum. Bakımınızı söylemek için bin orkestra kiralayabilirim. Çok daha fazlasını yapacağım çünkü sen benim için çok özelsin.

Vücudumu bu şekilde sevdiğin için, beni asla yetersiz hissetmeme neden olduğun için ama kim olduğum için mükemmel olduğun için teşekkür ederim.

Ben fazlasıyla yaşadım. Senin tarafından çok sevildim. Ve keşke iyiliğini iade edebilseydim. Beni bu şekilde sevdiğin için çok teşekkür ederim.

Kalbim için teşekkür ederim, benim için gerçek hediyeler olan küçük sevgi sözleri için teşekkür ederim ve cömertliğiniz, nezaketiniz, taşıdığınız iyi değerler için teşekkür ederim, hayatımı mutlulukla süslediniz. Teşekkür ederim kalbim.

Uyuyan Güzel, Pamuk Prenses ve Külkedisi, dünyadaki en şaşırtıcı masallar değildir. Hayatım – hepsi senin yüzünden. Teşekkürler.

Oku: Konukseverlik İçin Teşekkür Ederiz

Bunu bilemeyebilirsin ama benim her şeyimsin. Çok güzel olduğun için teşekkür ederim. Açık ve yargısız olduğun için tekrar teşekkürler. Hayatımı daha neşeli kılıyor. Seni seviyorum.

Yanımda getirdiğiniz tüm salak resimler için teşekkür eder, sonra da arkadaşlarınızın her birinin görmesi için sosyal medyaya gönderdiğimde şikayet etmediğim için teşekkür ederim.

WORRY kelimesini kelime dağarcığımdan çıkardığınız ve MUTLULUK ile değiştirdiğiniz için teşekkür ederiz. Seni seviyorum.

Tatlı teşekkür ederim aşk mesajları

Bu, bir ömür boyu istediğimden, hatta umduğumdan ve dua ettiğimden daha fazla. Bu kadar mutlu ve harika olmamın nedeni sen oldun. Ben de sana hayatta başarılar diliyorum. Teşekkür ederim.

Romantik ya da duygusal bir şey yapma yolunda gittiğin zamanlar için teşekkür ederim, çünkü bunun benim için dünya olacağını biliyordun.

Yardımını ve desteğini takdir etmek için özel bir hediye alırsam iflas ederdim. Benim için yaptıkların için, söyleyebileceğim tek şey teşekkür ederim.

Kalbim, çok güzel yüzünü her gördüğümde çok hızlı atıyor. Her zaman seni düşünüyorum ve sen yokken seni özlüyorum. Seni seviyorum.

Benimle gurur duyduğunu açıkça belirttiğin anlar için teşekkür ederim. Etkileyici bir şey yaptıktan sonra büyük bir sırıtış ya da beni telif hakkı gibi başkalarına sunma şekliniz olsun, bu benim için çok önemli.

Sen her zaman benim için oradasın, endişelerimi söylediğimde beni dinliyorsun, üzgün ve yorgun olduğumda bana geri dönüyorsun, pes ettiğimde beni teşvik ediyorsun ve başarısız olduğumda beni konsol ediyorsun. Bunları benim için yapıyorsun. Çok teşekkür ederim aşkım.

Oku: Arkadaşlarınız İçin Teşekkür Ederiz

Bu girişimlerin ikimiz için de her şeyden daha komik olduğu dönemler için teşekkür ederim. Denediğin gerçek yeterince romantik ve geceyi seninle gülmekle bitirirsem, ne olursa olsun mükemmeldi.

İçimde kör oldum ve umutsuzluk hepimi aldı. Geldin ve günü kurtardın! Tanrı seninle olsun, tek dileğim senin olsun.

Seni ilk gördüğümde, kafamı aldın, ikinci kez kalbe ve sana teşekkür ediyorum, sana sadece kalbim evet dedi ve sadece sana hayatımı öneriyorum …

Teşekkürler çift için aşk mesajları

Ben savaştım, sen uydurdun. Tartıştım, kabul ettin. Ağladım, güvende oldun. Sevdim, sen beni daha çok sevdin. Teşekkürler.

Sabahları gözlerimi açtığım ilk şeyi görüyorsun, Akşamları gözlerimi kapattığım en son şeyi görüyorum. Hayatımı gün geçtikçe seninle geçirdiğim aynı şeyi yapmak istiyorum. Yapmama izin verdiğin için teşekkürler, seni gerçekten çok seviyorum.

Kederli olmak için birçok neden var ama yüzümü anlatılmamış bir gale ile doldurdun. Vazgeçmek için pek çok neden var ama sen emin bir arkadaş olarak duruyorsun. Keşke bana dilediğin kadar iyisin. Ve Tanrı karşılığında sizi korusun.

Akçaağaç şurubu olmadan kreplerin nasıl eksik olduğu gibi, pizza da kekik olmadan tamamlanmamış ve köfteli olmadan da spagetti eksik kalıyor, hayatım sensiz eksik. Bana dünyayı anlamlandırdığın için teşekkürler.

Hayat sensiz yaşamaya değmez! Kendimi çok özel ve eksiksiz hissettiriyorsun! Kesin bir kelime bulamıyorum ama sadece “Teşekkür ederim ve seni seviyorum sevgilim!

Bu kadar uzun süre birlikte kalmayı nasıl başardınız? Gerçekten basit. Eğer bir şey kırılırsa düzelteceğimiz bir zamandan geliyoruz; Fırlatıp atma.

Kaya gibi sağlam, kırılmaz, sarsılmaz, sağlam – ailemizi bir araya getiren çimento olduğu için teşekkürler.

Tanrı’ya şükürler olsun ki seni hayat ortağım yaptı. Seninle hayat gerçekten harika. Nazik ve sevgi dolu olduğunuz için teşekkür ederiz! Seni gerçekten seviyorum!

Oku: Güzel Aşk Mesajları

Bana her gün yardım ettiğin küçük yollar için teşekkür ederim. Bana yardım etmek uğruna yapılan en küçük görevler veya işler bile farkedilmez.

Hayatımdaki en değerli hazinensin, Sensiz, hayatım asla tamamlanmayacak, hayatımı tamamladığın için teşekkür ederim seni çok seviyorum ve seni her zaman seveceğim.

Sevilmek, şimdi ve hatta size özel biriyle gerçekten derin bir ilişkiniz varsa bile değerlidir ve nimetler gibidir. Sadece arkadaşınızın cüzdanında tatlı bir teşekkür notu bırakın, onu özel bir bakımdan bahseden bir Facebook gönderisinde etiketleyin veya sevdiklerinize yüzünde büyüleyici bir gülümseme getirmek için teşekkür mesajlarımı gönderin. Tek adımınız gününü daha güzel hale getirebilir.

Sponsor Reklamlar

01 Nisan 2019 - 14:26

MaviNehir

400 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  İdeal Sohbet, İdeal Chat, İdeal Sohbet Mobil

  29 Mayıs 2019

  124 views

  İdeal Sohbet, İdeal Chat, İdeal Soh..

  En sık öngörülen antidepresan türlerinden biri olan SSRI’lara ilk girdiğimde 2014’dü. kelebek sohbet / kelebek chat / mobil sohbet 20 yaşındaydım...

  Sanat Sohbet, Sanat Chat

  29 Mayıs 2019

  42 views

  Sanat Sohbet, Sanat Chat

  Johnathan, birçok öğrencinin zihinsel sağlıktan ilham alan çalışmalarının arkasındaki motivasyonu açıkladığı NCAD’ın lisanslı sergisini...

  Pskolog Sohbet, Pskolog Muhabbet

  29 Mayıs 2019

  58 views

  Pskolog Sohbet, Pskolog Muhabbet

  Psikoz ve şizofreni hakkında tanı alan veya tanı alan birine yardımcı olmayan ya da yakın olan birine yardımcı olmayan birçok mit ve basmakalıp vardır....

  Yar Sohbet, Yar Chat

  29 Mayıs 2019

  54 views

  Yar Sohbet, Yar Chat

  Üniversitedeki ilk birkaç gün, haftalar ve aylar yeni deneyimlerin baş döndürücü bir karışımıdır. kelebek sohbet / kelebek chat / mobil sohbet Bu,...


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli